Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Czego oczekujecie po nowej edycji?
Autor Wiadomość
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-09-17, 22:34   

No to wróc, możesz zrobić nową kp :mrgreen:

Aha, nie wspomniałem jeszcze nic o polityce MG:

Zdradzić mogę teraz że w grze działać będą dwie frakcje:

- Buntownicy
- Imperium

Buntownicy i rebelianci działać będą w ukryciu i ich celem odbudowanie jest dawnego królestwa Gorcji (przed Akilą). Działać oni będą najaktywniej w starej części miasta, i ich zadaniem będzie okradanie kupców, walka, sabotaż oraz przemyt ;)

Imperium to oczywiście rządzony przez despotyczną cesarzową stan, który opływa w bogactwa tego nie powiedziałam, nie taki diabeł zły i prowadzi rządy stalową ręką. Na dłoniach żołnierzy leje się krew, a egzekucje to rzecz codzienna. Choć "Cesarzowa" jest podobno nieśmiertelna jako że nie starzeje się od ponad 100 lat, to na dodatek podaje się za wysłanniczkę Angrogha.


Buntowników przejmę Ja, a Imperium Van. Faust będzie tutaj sędzią. Fabuła nie jest liniowa, i to od was zależy jak potoczy się gra, i kto zwycięży :) System ekonomi i polityki także zostanie wprowadzony, a MG toczyć będą własną "grę" ;)

ZAPRASZAM DO BUNTOWNIKÓW :D DARMOWA BROŃ :mrgreen:
A u mnie brutalne przesłuchania :(
_________________
Ostatnio zmieniony przez Vanilla 2009-09-17, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 
Chrzest w ogniu

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1058
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-18, 16:00   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Vanilla 2009-09-17, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Altaris 
Chrzest w ogniu



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Altaris / Jednooki
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1058
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-18, 16:00   

Mogę stanowczo powiedzieć jako patriota że jestem za buntownikami... Darmowa broń? Jeśli dostanę Zweihandera broni innej nie chce...


Czego oczekuję? Mam pewien pomysł... Każda rasa zaczyna w innym miejscu... Ale początkowe lokacje to jakieś forty, wioski, miasta małe lub miasteczka. Posiadające tylko kowala, kupca, jakiś kościółek i kasztel pana. Telding zaś będzie miało przecież pełno Gildii i Arenę. Pomysł mam jeszcze jeden... Aby jakoś buntownicy byli w różnych krainach. Przeciwko Cesarstwu... I np. Gracz startujący u elfów i trochę już pałaszujący początkujące questy spotka się z grupą najemników/buntowników, którzy wraz z krasnoludami najemnikami/buntownikami utworzą oddział i zaatakują np. posterunek Cesarstwa.
_________________
Wypowiedzi Altarisa.
Wypowiedzi Andariela.


 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-18, 16:43   

Faust, a może w Podmroku stworzyłbyś olbrzymie podziemne jezioro :mrgreen: ?
 
 
 
Carl 



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Natariel
Pełna KP

 
Wiek: 85
Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 713
Wysłany: 2009-09-18, 17:46   

Zandalor08 napisał/a:
Mogę stanowczo powiedzieć jako patriota że jestem za buntownikami... Darmowa broń? Jeśli dostanę Zweihandera broni innej nie chce...

Nie oczekuj, że jakiś GM zlituje się drugi raz i da Ci taką siekaczkę na sam początek :lol:


Cytat:
Czego oczekuję? Mam pewien pomysł... Każda rasa zaczyna w innym miejscu... Ale początkowe lokacje to jakieś forty, wioski, miasta małe lub miasteczka. Posiadające tylko kowala, kupca, jakiś kościółek i kasztel pana. Telding zaś będzie miało przecież pełno Gildii i Arenę. Pomysł mam jeszcze jeden... Aby jakoś buntownicy byli w różnych krainach. Przeciwko Cesarstwu... I np. Gracz startujący u elfów i trochę już pałaszujący początkujące questy spotka się z grupą najemników/buntowników, którzy wraz z krasnoludami najemnikami/buntownikami utworzą oddział i zaatakują np. posterunek Cesarstwa.

To nie Lineage :-D . Za długo grałoby się samotnie bez kontaktu z innymi.

Cytat:
Buntowników przejmę Ja, a Imperium Van. Faust będzie tutaj sędzią. Fabuła nie jest liniowa, i to od was zależy jak potoczy się gra, i kto zwycięży System ekonomi i polityki także zostanie wprowadzony, a MG toczyć będą własną "grę"

Polityka? Wreszcie :mrgreen:
_________________
Ilość hejterów jest wyznacznikiem fejmu
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-09-18, 19:46   

Carl ma niestety rację. Ponieważ graczy jest mało, nie możemy pozwolić na coś takiego, pozatym ile historii i misji tego typu można wymyślić? Staramy się by każdy gracz dostał coś "odmiennego" i ciekawego.

Jednak, Zandalorze nie będziesz do końca zawiedziony. Buntownicy działają niemal w każdym mieście, a jeśli zechcesz odwiedzić będziesz mógł inne placówki, które jednak będą mniejsze. Nie oczekujesz chyba że stworzymy 20 odmiennych miast które są w wielkości podobne do miasta głównego? Tego się po prostu nie da zrobić, nie z taką liczbą MG, i nie z taką liczbą graczy...

Powoli zabierać się możecie za nowe kp ;)
_________________
 
 
 
Carl 



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Natariel
Pełna KP

 
Wiek: 85
Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 713
Wysłany: 2009-09-18, 20:59   

zkajo napisał/a:
Powoli zabierać się możecie za nowe kp ;)

A nie trzeba czasem nic więcej o nowych realiach wiedzieć? ;-)
_________________
Ilość hejterów jest wyznacznikiem fejmu
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-09-18, 21:11   

Heh, tępak ze mnie :P Wprowadzenie macie w Epilogu, już niedługo więcej infa ;)
_________________
 
 
 
Altaris 
Chrzest w ogniu



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Altaris / Jednooki
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1058
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-19, 07:00   

Wybacz Carl, ale mój Zweihander to i tak mała rekompensata po starej postaci. Miałem ponad dwa metry, pełną zbroję płytową i byłem koksem jakich mało. To że wcześniej Ci się odechciało grać i znowu zacząłeś nie znaczy że Pan Ciemności nie zmienił zdania co do Ciebie.
_________________
Wypowiedzi Altarisa.
Wypowiedzi Andariela.


 
 
 
Carl 



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Natariel
Pełna KP

 
Wiek: 85
Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 713
Wysłany: 2009-09-19, 10:55   

To, że miałeś taką postać, nie znaczy, że na nią zasługiwałeś. Koksowaniem możesz się chwalić co najwyżej w gównie typu metin. Poza tym słyszałem, że zginąłeś. Jeśli tak, to za co chcesz rekompensatę? Przecież straciłeś postać.
_________________
Ilość hejterów jest wyznacznikiem fejmu
 
 
rokosz 



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Rokosz
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: Litwini wracają?
Wysłany: 2009-09-19, 16:09   

Ja bym chciał abym nie musiał pisać historii ale to niewykonalne więc tylko tak spamuje.
_________________
Obalić zkaja. Pierwszym aktem będzie pisanie jego nicku z małej litery.

Bycie robotem jest świetne, ale my nie odczuwamy emocji i czasami jest mi przez to bardzo smutno...
 
 
 
Argon 
Plugawy nędznik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Argon
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 583
Wysłany: 2009-09-19, 21:25   

Ekhm, 500 expa rekompensaty? Miałem na postaci 3k, nie licząc wyuczonych umiejętności. Trochę to niesprawiedliwe, ze jeden gracz będzie niemal półbogiem a reszta nobkami. No i jeszcze nowe kp, historia itp. Może to część jakiegoś szerszego planu, nie wiem.

Aha, Zand, tego 2 metrowego osiłka dostałes na sam koniec. IMO to była bardziej jakaś desperacka próba gm'a ratowania miasta, niż twoja własna zasługa.

Technicznie Gildia próbowała. No ale ładnie wycofała się do swojej placówki i teraz tam siedzi. Jak spróbujecie ich odwiedzić to zostaniecie ściągnięci z dużej odległości i cytując pewnego żołnierza SGM - 'przejdziecie do historii'
Ostatnio zmieniony przez Vanilla 2009-09-19, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-09-19, 21:29   

Rozumiem Argonie, lecz EoD ma już grubo ponad rok. Grałeś swoją postacią sporo i rozumiem że zdążyłeś się do niej przyzwyczaić. Avenker może i jest "pół-bogiem" ale nie może wejść do świata w którym grać będą inni gracze, co oznacza zero interakcji z waszym światem, a jeśli już miałby wejść do miasta to wróciłby jako bardzo, ale to bardzo osłabiona postać.

A czy fair jest to że nowi gracze nie będą mieli tak cudownych kp jak wy? Zrozum, zmieniła się fabuła gry i będzie o wiele ciekawsza. Mogliśmy równie dobrze powiedzieć "Dobra, starych graczy mamy gdzieś i jak chcą to niech grają, jak nie to nie". Ale tak nie jest. Ze względu na fabułę trzeba zrobić nowe karty postaci i tyle.
_________________
 
 
 
Altaris 
Chrzest w ogniu



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Altaris / Jednooki
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1058
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-19, 21:43   

Co się mnie wszyscy czepiają -_- Ja robię wideo i zapraszam ogarniętych ludzi i opowiadam im o EoDzie a tu Ci od razu nawet nie mam postaci a już baty dostaję. Mam nowy powód i stary by wykoksić znowu postać...
_________________
Wypowiedzi Altarisa.
Wypowiedzi Andariela.


 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-20, 13:46   

zkajo napisał/a:
(Avenker - przyp. red. ) a jeśli już miałby wejść do miasta to wróciłby jako bardzo, ale to bardzo osłabiona postać.


:joy:

Jeszcze silniejszy wróce, a co :!:
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-09-20, 14:08   

Nie drogi umarlaku, to nie było by fair. To jeszcze zależy od MG, ale jeśli odemnie, to do świata żywych powróciłbyś bardzo słaby...
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16