Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
SPAM
Autor Wiadomość
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-30, 20:04   

Oj rokosz, przestarzały jesteś. Teraz się takie metody stosuje.

Cytat:
Al Arabiya (a za nią The International Gay and Lesbian Human Rights Commission) zacytowała iracką działaczkę praw człowieka, która poinformowała o nowym sposobie walki z homoseksualistami w Iraku.

Według Yiny Mohammad szyickie milicje zaczęły stosować obrzydliwą formę tortur polegającą na zaklejaniu anusów homoseksualistom. Do tego celu stosują super silny klej produkowany w Iranie, który w swoim działaniu przypomina kleje typu Super Glue (tj. wymaga interwencji chirurgicznej w przypadku np. sklejenia skóry). Kiedy anus jest już zatkany, ofierze podaje się do wypicia płyn wywołujący biegunkę. Naturalną koleją rzeczy zanieczyszczenia nie mają jak opuścić ciała, więc homoseksualista umiera w strasznych męczarniach. Istnieją także nagrane komórkami klipy video na których widać właśnie tego typu zbrodnie


http://www.towleroad.com/...al-torture.html
 
 
 
REKLAMA 


Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 80
Wysłany: 2009-04-30, 20:22   

 
 
 
rokosz 



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Rokosz
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: Litwini wracają?
Wysłany: 2009-04-30, 20:22   

Ale gotowanie się od środka przez parę dni też nie jest przyjemne.

Chińska pieczeń polega na umoczeniu sznura grubego w czymś oleistym i wsadzeniu kliejentowi tak głęboko by mu z drugiej strony wystawał. Po czym nieszczęśnika zakopywano po szyję w gnoju lub ziemi i sznur podpalano. On prawie natychmiast gasł ale wciąż się tlił dochodząc do organów wewnętrznych.
_________________
Obalić zkaja. Pierwszym aktem będzie pisanie jego nicku z małej litery.

Bycie robotem jest świetne, ale my nie odczuwamy emocji i czasami jest mi przez to bardzo smutno...
 
 
 
Altaris 
Chrzest w ogniu



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Altaris / Jednooki
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1058
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-01, 18:27   

http://www.tagoria.com/?ref=131454-1PLTG" target=
_________________
Wypowiedzi Altarisa.
Wypowiedzi Andariela.


Ostatnio zmieniony przez Altaris 2009-09-04, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-02, 15:32   

Chwalisz się czy żalisz?
 
 
 
kastyl 
Administrator
Kastyl EoD Police



Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-01-03, 22:53   

Jak sobie czasem czytam stare fora... W psychiatryku spokojnie znaleźli by dla was jakieś miejsca...
_________________
"Ten, kto walczy z potworami, winien uważać, aby samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy na ciebie"
 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-01-03, 23:37   

Mówi to osoba grająca gnijącym trupem...
 
 
 
kastyl 
Administrator
Kastyl EoD Police



Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-01-04, 01:31   

No dobra, dla mnie też by się miejsce znalazło i to spokojnie.
_________________
"Ten, kto walczy z potworami, winien uważać, aby samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy na ciebie"
 
 
 
Kalkstein 
Alchemik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Raven
Pełna KP

 
Wiek: 30
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 205
Skąd: Obywatel Świata.
Wysłany: 2013-06-06, 03:58   

Łohohohooo.
Dyskusja zaczęła się od definicji słowa 'spam', a zakończyła iście średniowiecznymi opisami śmierci analnej...Boli na samą myśl, toteż nawet nie chcę wiedzieć co było po drodze :-D

Ja z kolei słyszałem o opcji torturowania bambusem. Rośnie to cholerstwo i metr na dzień, a stożek wzrostu ma bardzo ostro zakończony. Taki patyczek po prostu przebijał powolutku skazanego aż ten wygadał wszystkie tajemnice włącznie z peselem i numerem buta ciotki z siódmej linii od strony matki. Potem przebijał dalej.

Ale w sumie i tak chyba gaypułapka jest gorsza. Zatrucie organizmu, rozerwane wnętrzności... Od tego nie umiera się od razu czy w godziny. Czasami pewnie trzeba dni...
_________________
Choć nie wiem jak się skryjesz, twoje wnętrze nie jest dla mnie zagadką.
 
 
 
Debowy_Mocny 
Władca Puszek



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Enderus
Pełna KP

 
Wiek: 32
Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 535
Skąd: Słupsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-06-06, 20:47   

Według mnie najskuteczniejszą metodą tortury jaką wynalazł człowiek są łaskotki.

Przesłuchanego się unieruchamia (dyby, czy inne narzędzie unieruchamiające). Potem wywołuje się łaskotki u ofiary (w średniowieczu najpopularniejzą metodą było posypywanie stóp ofiary solą, a potem podstawiano pod nie kozy który zlizywały tą sól.

Łaskotki prędzej czy później przełamią nawet najbardziej upartych. Jednocześnie nie okaleczają lub nie zabijają ofiary (Niezaleźnie jak cherlawa by była)
_________________
Słowa Enderusa
Myśli Enderusa

HIT MUZYCZNY XXI WIEKU!!!!!!!!
 
 
 
Kalkstein 
Alchemik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Raven
Pełna KP

 
Wiek: 30
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 205
Skąd: Obywatel Świata.
Wysłany: 2013-06-06, 20:55   

Można również robić torturę kropli wody. Unieruchamiano gościa, blokowano mu twarz tak aby patrzyła w sufit, a na czoło w równych odstępach spadała mu kropla wody. Po jakiś czasie torturowany miał halucynacje, a każdą kroplę odczuwał jakby dostawał w to miejsce młotkiem. W sumie też nie niszcząca. Nie ciało w każdym razie.
_________________
Choć nie wiem jak się skryjesz, twoje wnętrze nie jest dla mnie zagadką.
 
 
 
kastyl 
Administrator
Kastyl EoD Police



Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-06-06, 21:10   

Zamknąć w pojemniku z solanką, mającą taką samą gęstość jak ciało człowieka. Odcinasz gościa od jakichkolwiek bodźców. Solanka nabiera temperatury ciała, a raczej temperatura pomiędzy nimi się wyrównuje, do tego do człowieka nie dochodzą żadne inne bodźce, czy to słuchowe, czy wzrokowe.
Po kilku dniach otwierasz pudełko i jesteś całowany po nogach za uwolnienie. Choć Ty go tam zamknąłeś.
O co chodzi? Mózg człowieka nie mając żadnych sensownych bodźców zaczyna sam sobie je tworzyć. Efekt jest taki, jakby się było na mocnych dragach, ale zachowujesz pełnię świadomości. Po jakimś czasie człowiek świruje.
_________________
"Ten, kto walczy z potworami, winien uważać, aby samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy na ciebie"
 
 
 
MrocznyKefir 
(Bez)Błędny Rycerz



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Baldwin syn Rhaegara
Pełna KP

 
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 414
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-06-06, 22:02   

Stary dobry palnik, krzesło z kajdankami, kilka gwoździ, różne rodzaje młotków... A wy o jakiś pedałówach. Albo wbicie na pal i agonia przez trzy dni. To jest piękny rodzaj sztuki. Albo chińczycy wynaleźli fajną rzecz. Wkładasz ziemię nasiono bambusa. Zakopujesz. Na tej ziemi kładziesz skazańca do góry brzuchem i uwiązujesz go tak, by nie mógł się ruszać. Bambus rośnie, rośnie i po jakimś czasie przebija się przez ciało. A facet cały czas żyje i umiera po dwóch tygodniach. Genialne, nie?
_________________
Carpe Diem przyjaciele!
 
 
 
Jogurt



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Marwyn Crane
Pełna KP

 
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 83
Wysłany: 2013-06-06, 22:46   

Tradycyjnie muszę obalić kilka mitów :P

Wbicie na pal powodowało śmierć w dość krótkim czasie, te kilka dni to taki dzisiejszy owoc fantazji pisarzy ;p
Co do tego bambusa to nie wiem ale raczej wątpię by takie nasionko wyrosło bez żadnego dostępu do światła, zresztą jeśli nawet by to zrobiło to słabiutka roślinka wygięłaby się w dół i tyle. Ale kij tam wie jak bambus rośnie.

Zresztą zapewne są różne rodzaje tortur zapewne, te którymi się zmiękcza delikwenta, te by wyciągnąć informacje albo dokonać odpowiedniej kary albo te, by gościa po prostu zlikwidować w efektowny sposób.

Ale Kastyl fajną kwestię poruszył. Nie pamiętam już nazwy tego zjawiska ale czytałem kiedyś artykuł o doświadczeniach tego typu wykonywanych na studentach w USA. Sposoby mieli różne, np. zamykano ludzi w "miękkich pokoikach" i ubierano w ciuchy przez które nie było czuć dotyku albo zawieszano nurka pod wodą w basenie. Efekty były też ciekawe, jeden widział wycieczkę króliczków w tornistrach :)

A słyszeliście o "białym szumie"? To ponoć najnowsza metoda tortur w więzieniach CIA.
 
 
Kalkstein 
Alchemik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Raven
Pełna KP

 
Wiek: 30
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 205
Skąd: Obywatel Świata.
Wysłany: 2013-06-07, 07:05   

Bambus- to cholerstwo stożek wzrostu ma jak na roślinę niesamowicie ostro zakończony. Po prostu naturalna włócznia. Przebija ciało bardzo szybko. Dodatkowo jak każą sadzonkę- wystarczy że podlejesz i dasz jej niecoś światła, a ta wybije. Metr na dzień to sporo.

A odcięcie od bodźców jest o wiele skuteczniejszą metodą jak tradycyjne tortury. Za pomocą wpływania na umysł możemy bez problemu wywołać fizyczny ból.

Słyszałem jeszcze o metodzie ładowania człowieka do wyciszonych pokoi, aby nawet szum krwi był dla niego za głośny. Ktoś może wie jakie po tym są fazy?
_________________
Choć nie wiem jak się skryjesz, twoje wnętrze nie jest dla mnie zagadką.
 
 
 
MrocznyKefir 
(Bez)Błędny Rycerz



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Baldwin syn Rhaegara
Pełna KP

 
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 414
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-06-07, 12:36   

Jogurt - z tego co czytałem i oglądałem to jednak kilkunastu palowników na przestrzeni dziejów udało się przeprowadzić pal w ciele tak < w dodatku cienki pal> że ludzie umierali bardzo długo, a nie kilka godzin. Przeprowadzano również eksperymenty "wirtualnie" i one potwierdzały to.
_________________
Carpe Diem przyjaciele!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14