Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Farma Regona
Autor Wiadomość
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-10, 23:52   Farma Regona

Wychodząc z Telding dostrzegłeś małą chatkę, a obok niej pasło się stado owiec. Gdy podszedłeś bliżej ujrzałeś człowieka w średnim wieku, mimo iż nie był starcem miał sporo zmarszczek.. Ubrany był w ciemno zielone spodnie, na białą, rozpinaną koszulę miał narzuconą kamizelkę z owczej wełny. Widząc Cię niespokojnie wstał, jego trzy psy również.

- Co Cię tu sprowadza nieznajomy? Nie widuję Cię tu często...czegoś szukasz? Pytasz się kim jestem? Jestem Regon, a to jest moja farma. Handluje owczymi skórami, wełną i mlekiem. Jeśli szukasz pracy to czasem mam kilka rzeczy do załatwienia, jak widzisz jestem tu sam, czasem przyda mi się jakaś pomoc.- powiedział pasterz - Mogę poznać twoją godność? – dodał.
 
 
 
REKLAMA 
Mandarinki!

Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-29, 18:06   

 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-29, 18:06   

Avenker podszedł do farmera i powiedział:
- Witaj. Nazywam się Avenker. Wiesz może, czy znajdę gdzieś w lesie jakąś pustą chatę nadającą się do zamieszkania?
 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-05-01, 09:05   

Regon był strasznie zajęty. Sprzątał, zabezpieczał i gromadził zapasy w obliczu zbliżającego się oblężenia. Na wszystko brakowało pieniędzy. Pojawienie się przybysza postawiło przed nim możliwość zarobienia kilku złotych pieniążków.

- Mam niewielki składzik na granicy moich pól. Daleko od zabudowań, musiałem go oczyścić, bo narzędzia jeszcze mogą się mi przydać. Możesz się w nim przekimać, ale jak zapłacisz mi 5 sztuk złota.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-01, 12:42   

- Dobrze. Oto 5 sztuk złota. - powiedział Avenker i wręczył Regonowi pieniądze. Nie chciał zostawiac na dłużej wilka samego.

Jeśli moja postac nie wie jak trafic do tego składu to pytam się Regona o drogę.
 
 
 
Sarton
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-23, 23:10   

Wychodząc z miasta rozglądam się po okolicy. Gdy zobaczyłem pastucha mówię
-Witaj Regon,chciałbym zaoferować swe usługi, zapewne przyda ci się pomoc myśliwego. Pewno wilki zabiją ci owce? To jak ?
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2009-06-24, 21:12   

Regon zdziwił się ekstrawagancją przybysza. Zachowywał się jakby byli dobrymi znajomymi, a dzisiaj widzieli się pierwszy raz. No cóż... Jak chłopak sam się prosi, nie wypada odmówić.

- Mam ostatnio problem z wilkami. Ale to nie są zwykłe wilki. Ich futro jest czarne jak węgiel a ślepia świecą się na czerwono jak pieruński ogień piekielny. Widziałem też jakieś monstrum, ni to człowiek ni to wilk. Mieszka nieopodal w jaskini i rozkazuje tym "wilkom", a wyje że słychać aż pod murami miasta. Byłbym wdzięczny, gdybyś zabił tego pół - człowieka i przyniósł mi jego głowę.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Sarton
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-28, 20:34   

Zdziwił się słuchając o pół człeku

-Hmm to będzie ciężkie, spróbuje lecz najpierw musimy przedyskutować wartość tego zlecenia. Co proponujesz?
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2009-06-30, 21:55   

- Jeśli mi pomożesz... Będziesz mógł u mnie mieszkać i żywić się. Dodatkowo mogę cię pozytywnie zareklamować u sąsiadów i strażników. Poza tym wszystko co znajdziesz w grocie wilków, będzie Twoje.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Sarton
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-30, 22:54   

Słuchał propozycji, później przemyślał ją i rzekł patrząc na farmera.
-To uczciwa oferta, lecz niestety potrzebne mi złoto więc jeśli dorzucisz 25 złociszy się zgodzę.
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-07-01, 00:27   

Mogę przejąć questa? ;-)

Regon zamyślił się, jako że oferta była dość wymagająca. Jego brwi powędrowały w górę, a na kącikach ust pojawił się kąt wskazujący na zastanowienie.

- 25 sztuk złota... - mówił powoli - Jeśli ubijesz mi tę bestię, dam ci 10 sztuk złota, oraz dodatkową sztukę srebra za każde ubite zwierze. Stoi?
_________________
 
 
 
Sarton
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-01, 00:44   

(ja się zgadzam)

-hmm, no dobrze zajmę się tym jeszcze tej nocy lecz najpierw wstąpię do sklepu.
Rzekł do farmera po czym ruszył w stronę miasta z pewnym planem.

Sklepu? Targu lepiej. Pisz ładniej :)
Ostatnio zmieniony przez zkajo 2009-07-01, 00:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Altaris 
Chrzest w ogniu



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Altaris / Jednooki
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1058
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-07-01, 19:16   

Elf miał biało w oczach, widział świat inaczej. W innych kolorach... Wszystko było jakby, podświetlone magią. Niczym rozłożone na małe części... Skomplikowane i powiązane. Galahad dochodząc celu i widząc dziwne obiekty spowite bezdusznym oparem... Dziwne dusze, nie podobne do ludzkich... Dziwne dźwięki... Cicha muzyka... Na jego twarzy pojawił się złowieszczy uśmiech. Ledwo widoczny uśmiech, który był przysłonięty cieniem kaptura... Niczym zamaskowane rozpoczęcie czynu...
-Jak wszystko to wszystko... Ku godzinie czynu... Ku zjednoczeniu...

Galahad przycupnął gdzieś na uboczu znajdując sobie zakątek gdzie nie widział oznak bytu dusz... Trzymając miecz pod ręką schował się nieopodal drogi mając na nią widok. Starał się znaleźć jakieś drzewo przy którym mógłby się schować i czekać...
_________________
Wypowiedzi Altarisa.
Wypowiedzi Andariela.


 
 
 
Altaris 
Chrzest w ogniu



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Altaris / Jednooki
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1058
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-07-20, 19:07   

Mijając farmę rzucił tylko na nią okiem, szedł teraz spokojnie do bram miasta. Ze świtem widział na widnokręgu czarne chmury, wszystko w czerni, w cieniu, który rzucał dziwny krajobraz. Elf dopiero co po biegu pomyślał o trwodze. Ruszył pędem do miasta, witając strażników biegł do Gildii Magów.
_________________
Wypowiedzi Altarisa.
Wypowiedzi Andariela.


 
 
 
Sarton
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-20, 21:07   

Wychodzi z lasu i rusza w kierunku posiadłości Regona. Po czym podchodzi do drzwi i puka w nie a gdy tylko się odtworzą mówi:
-Witaj. Wilkołaka mocno poraniłem lecz mnie dopadł i muszę opatrzyć ranę mogę zatrzymać się tu i za kilka dni spróbować znowu?
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2009-07-20, 22:00   

- Bogowie, miejcie nas w swojej opiece. Tuż to Ty wyglądasz, jakbyś miał wywrócić się na drugą stronę. Tuż to trzeba czymś to polać.

Farmer krzyknął do izby:

- Iza! Przynieś szybko butle mojego samogonu!

***

Sarton obudził się w środku nocy. Ciemne, zachmurzone niebo spoglądało na niego przez małe okienko stodoły. Sarton dotknął opatrunku na szyi. Jeśli w ogóle opatrunkiem można nazwać kilka strzępów brudnych szmat nasączonych domowej roboty bimbrem. Gardło nadal go piekło od "znieczulania" czystym samogonem. Przynajmniej rana już nie bolała, ale pulsowała delikatnie i uciskała.

Piękny księżyc.

Sarton poczuł się głodny. Farmer miał kilka owiec, wyglądały bardzo smacznie. Nie dziwota, że wilki też obrały je sobie za cel.

***

Potworne beczenie i jazgot wypełniło powietrze. W zagrodzie owiec coś się działo. Pies pasterski strzegący stada leżał pod drewnianym ogrodzeniem z przegryzioną tętnicą, podobnie jak dwie owce i baran. Farmer widząc to zapłakał. Jego pies... Miał go od 6 lat... od szczeniaka. Te owce kosztowały go 15 worków jęczmienia. Nie mógł się doliczyć jednej owcy... Musiała zostać porwana przez te przeklęte wilki.

***

Sarton obudził się. Rześki zapach lasu oraz przeszywający ciało chłód poranka sprzątnął mu resztki snu. Znajdował się w gęstwinie drzew obok kłaków wełny, porozrzucanych, owczych kości i resztek mięsa. Miał rozerwane spodnie, buty oraz koszulę.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14