Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrawy, owoce warzywa. Ogólnie o jedzeniu!
Autor Wiadomość
Dragon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-12, 16:14   Potrawy, owoce warzywa. Ogólnie o jedzeniu!

Zakładam ten temat, bo lubię dużo przysmaków. Jestem dużym smakoszem. Lubię bardzo duzo rzeczy i gdybym miał wymieniać wszystko robiłbym to przez kilka godzin. Ale kilka wymienię:
Bigos, pizza, jajka na szybce, jajka na miękko, smażone kiełbaski, tosty, szpinak ( jest pyszny, mimo, że wygląd nie zachęca. Choć zależy kto robi). Przeróżne rybki, golonko. Na razie tyle. Wymyśliłbym więcej, lecz po co? Z owoców to:
Mandarynki, jabłka, pomarańcze, kiwi. Reszty mi się nie chce. Teraz kolej na Was.
 
 
REKLAMA 
Pan i Władca

Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-12, 16:22   

 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-12, 16:22   

Powaliłeś mnie tostami... też lubię xD
Bigos... oj brakuje mi go na obczyźnie :D Mamuśka czasami zrobi. Pyszny :D
Najbardziej lubię sphaghetti Bologonese (czy jak to tam się pisze). Szpinak też jadłem, ale jak byłem mniejszy. Bardzo mi smakował. Z owoców to nie wiem... Lubię mandarynki i te, no...
...
...
Grejpfruty! (nie wiem jak się pisze xD)
_________________
 
 
 
Dragon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-12, 16:34   

Oj, shaghetti też uwielbiam. Pychota. Jak mogłem o tym zapomnieć? Jedna z moich ulubionych rzeczy. :-D No jeszcze lubię przeróżne fast foody. Zapiekanki, hamburgery, hot dogi. Dużo tego. No i frytki.
PS: Dobrze napisałeś. ;-)
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-12, 16:53   

Ja lubie duuużo rzeczy. Długo wymieniac :mrgreen: . Bigos, spaghetti, jajka :-P zupy ale nie wszystkie, owocowe, fast foody, ryby. I dużo więcej.

A z owoców to chyba wszystkie oprucz grejfrótów.
 
 
 
Altaris 
Chrzest w ogniu



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Altaris / Jednooki
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1058
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-07, 12:59   

HEHE ja gotować w ogóle lubię:D

A Spaghetti DZISIAJ MAM ^^ Yeah :) pyszne jest :) albo chleb z mikrofali...

Chleb z mikrofali-polecam...
Chleb prosty keczupisty-Wyjmujesz dwa chleby. NIE smarujesz masłem. Nakładasz wędlinę na to jakieś przyprawy do mięs. Na to z pół pokrojonej pieczarki (jedna na dwa chleby to dużo ale pół na dwa to trochę za mało ale ujdzie). Wkładamy do mikrofali na 3min. bądź smażymy na patelni lecz tu wyjaśnić dokładnie nie umiem... Po wyjęciu nakładamy żółty ser. Najzwyklejszy nie pomarańczowy. Zwykły z dziurkami. Wkładamy do mikrofali na 1.5 min (OCZYWIŚCIE NA NAJWIĘKSZYCH PRAWIE PŁOMIENIACH). Po wyjęciu smarujemy majonezem/sosem czosnkowym i trochę najlepiej Pudliszki. A dalej to smacznego :) mi wychodzą dobre ;)
Oczywiście można zrobić chlebo burgera ale on tak dobry nie jest i ja sam 2 nie zjem czasami. Bo się ogórka, cebule i pełno dodatków dokłada i jeszcze się łączy chleby.
Spaghetti też umiem ale długo się robi :\.
_________________
Wypowiedzi Altarisa.
Wypowiedzi Andariela.


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13