Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja pseudo grafika.
Autor Wiadomość
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2012-12-24, 00:57   

A nie masz jakiegoś własnego profilu na przykład na deviant arcie??
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
REKLAMA

Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-12-24, 01:01   

 
 
 
Cień


Pełna KP
 
Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-12-24, 01:01   

Nie posiadam, bo z reguły robiłem dla kogoś lub dla siebie na forum. Rozumiem, że chcesz potwierdzić prawdziwość moich słów? Wystarczy, że zapytasz Alt'a
_________________

 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2012-12-24, 01:03   

Cień napisał/a:
Nie posiadam, bo z reguły robiłem dla kogoś lub dla siebie na forum. Rozumiem, że chcesz potwierdzić prawdziwość moich słów? Wystarczy, że zapytasz Alt'a


Gdzie tam zaraz takie roszczenia ;) Po prostu tego typu profile to gotowe portfolia gdzie można zobaczyć wiele prac, a nie prosić się o linki ^^ Naprawdę uważam że sprawa tego plagiatu jest pomiędzy tobą a Altem, i nam, MG, nic do tego ;)
_________________
 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2012-12-24, 01:07   

Nie chcę potwierdzać żadnych słów, bo nikt ode mnie tego nie wymaga. Jeśli ktoś jest urażony tym zgrzytem i żąda jakiegoś działania i mi o tym powie, to wtedy będę się bawił w dochodzenie. Jego efekty jednak ograniczą się tylko i wyłącznie do tej strony.

Po prostu lubię ładnie utrzymaną galeryjkę z pracami, które mogę sobie obejrzeć i wykorzystać, oczywiście za zgodą autora.

A deviancie czasami spędzam nawet po kilka godzin przeskakując po różnych pracach bez wyraźnego celu. Mam tam nawet konto, ale nie mam tam żadnych prac, służy mi tylko do omijania filtrów na stronie.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Altaris 
Chrzest w ogniu



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Altaris / Jednooki
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1058
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-24, 11:03   

No tak, moje początki na PBFie Ninja Gaiden to masowa kradzież cudzych prac, szczególnie Seisa, który w tamtym okresie oczarował mnie swoimi umiejętnościami. Bez żadnych dochodzeń przyznam, iż to prawda. Nie wiem, jaki czas temu to dokładnie było, chyba prawie 3 lata, to miałem tak koło 13-14 lat (obecnie zaledwie 17). Chciałem zabłysnąć wśród internetowej społeczności ściągając cudze prace.

Obecnie mam w podpisie także Twój baner, ale mi podarowany i za pozwoleniem. Wybacz, jeżeli Cię uraziłem, ale no cóż. Wtedy piłem kakao, a teraz pijam herbatę, jeżeli to dobra metafora. Tak czy inaczej, Seiso ma jeszcze chyba kilka prac. Jak go poprosicie, lub odwrócicie jego uwagę, żebym mógł podkraść, to da się zobaczyć :) Większość z nich jest na Off Topie jednego takiego Anime PBF-a.

Moje jedyne prace to te z banalnym nałożeniem napisu na tło z dziwnymi pędzlami. Teraz jedynie spróbuję stworzyć własny baner. Od teraz to, co wrzucę (poziom easy raczej mych prac) będzie moją własnością.



To słaba praca, więc musi być moja + lansowanie się "Starą Gwardią". Odkryłem tutaj pierwszy raz, jak zrobić ramkę, a to ogromny krok do przodu. Jeżeli cokolwiek uda mi się jeszcze stworzyć, co godne będzie zrobienia ramki w Gimpie, to się o to postaram lepiej.
_________________
Wypowiedzi Altarisa.
Wypowiedzi Andariela.


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13