Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Faust272
2009-03-24, 20:09
Główna izba
Autor Wiadomość
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-11, 10:10   Główna izba

Na podłodze zbitej z równych dębowych desek znajdują się chaotycznie rozrzucone stoły, stoliki, krzesła i taborety. Jest to idealne miejsce, by coś zjeść, lub wypić z przyjaciółmi. Stoliki i krzesła są w ciągłym ruchu. Klienci mogą przestawiać meble wedle własnej woli i według swoich potrzeb. Jest to o tyle dobre, że podczas ewentualnej bójki goście mogą skryć się za stołami przewracając je wcześniej.

Elegancki, dębowy szynkwas oddzielał główną izbę od kuchni i spiżarki tawerny. Miejsce to jest jednym z najczęściej uczęszczanych obiektów znajdujących się w "Zachodzącym Słońcu". Klient przysiadając się na jednym z wielu wysokich krzeseł znajdujących się przy szynkwasie może dokonać zamówienia, lub pogawędzić z karczmarzem. Należy jednak pamiętać o rachunku i nie wolno przedobrzyć z napojami wyskokowymi.


Pomimo natłoku zajęć postanowiłeś zamówić sobie szklankę piwa i spokojnie ją wypić. Ciekawe czy barman wie coś ciekawego? Może warto się go o coś spytać?
Ostatnio zmieniony przez Faust272 2009-03-24, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 
Mandarinki!

Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-20, 16:37   

Ostatnio zmieniony przez Faust272 2009-03-24, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-20, 16:37   

Avenker wszedł do gospody i pilnując swojej sakiewki ze złotem podszedł do barmana i powiedział:
- Witam. Poproszę jedno piwo. - gdy barman podał mu piwo elf zapłacił i spytał się. - Działo się tu ostatnio coś ciekawego?
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-20, 21:28   

-Eeee... Nie dużo panie. Orkowie za miastem, interes się kręci. Coś cały cmentarz nam zdewastowało. Jakieś siły piekielne chyba!- powiedział karczmarz podając piwo
_________________
 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-20, 22:39   

Elf dopił piwo i powiedział do barmana:
- Poproszę pokój na jedną noc i jakąś kolacje. Ile to będzie kosztowało? Aha i jeśli można to niech pan wyśle kogoś z kolacją do mojego pokoju. Wole zjeśc ją w cziszy.
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-20, 23:08   

-Nie ma sprawy panie. Akurat mam jeden wolny, ale dam go dzisiaj za darmo. Nie ma problemu... powiedział po czym dał klucze...

(na jedną noc mogę wynająć za friko. Jak chcesz zamieszkać na stałe, inna sprawa.)
_________________
 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-21, 12:44   

Avenker podszedł do lady i powiedział do barmana:
- Witam. Oddajęklucz do pokoju. - Elf dał karczmarzowi klucz, po czym powiedział - Poproszę jakieś śniadanie. I piwo.

Jak tylko mag zjadł śniadanie i dopił piwo zapłacił barmanowi Chyba, że to też mam za darmo :lol: i wyszedł z karczmy.
 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-24, 19:33   

Elf zanim wszedł do gospody zakrył wilka tak, żeby go widac nie było (żeby sobie nie pomyśleli, że jestem jakiś Frankenstein czy co :mrgreen: ) i wszedł do gospody. Następnie podszedł do barmana i powiedział:
- Witam pana. Poproszę pokój na miesiąc i troche mięsa. Ile mnie to będzie kosztowac?
 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-04-27, 15:37   

- Za miesięczny pobyt w gospodzie musisz zapłacić 10 sztuk złota, a mięso pół kilo mięsa kosztuje 6 sztuk złota za wysmażone i 5 sztuk złota za surowe. Bierzesz pan?

Mam nadzieje, że zkajo wybaczy mi ten gest, ale przy grze mającej kilku graczy było to nie do uniknięcia.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-27, 15:43   

- Dobrze. Wezmę pokój na miesiąc i kilo surowego mięsa. - Avenker zapłacił barmanowi, wziął klucz i mięso i poszedł do swojego pokoju.
 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-05-03, 14:11   

Dhobar ciężko przekroczył próg Gospody. Ostatnie dni pracy były bardzo wyczerpujące. Wiedział, że jest jeszcze wiele do zrobienia, ale nie mógł sobie odmówić wieczoru w karczmie.

Borgas nie zwracał na siebie uwagi wchodząc za krasnoludem, w końcu takich przybyszów było o tej wszędzie pełno.

Inżynier przez kilka godzin bawił się wewnątrz "Zachodzącego Słońca". Pił, jadł, śpiewał, startował w konkursie na przekleństwa z jakimś bardem, tańczył na stole rozłupując na drzazgi w punkcie kulminacyjnym zabawy, a potem dopiwszy kufel legł nieprzytomny na krzesło.

Karczmarz zwrócił się do osoby siedzącej najbliżej krasnoluda, czyli do Borgasa.

- Weź go młody do pokoju. Strasznie się wyszalał i chyba sam nie dojdzie do swojego apartamentu. Masz, za fatygę.

Powiedział karczmarz rzucając niziołkowi złocisza.

Odpowiedz już w Pokojach Matidddzie.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Miki
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 15:54   

Telding. Ciekawe było to miejsce, kolejne w dzienniku Jana. Po gadaninie ze strażnikami, przy bramie i zestrzeleniu jakiegoś ciekawskiego orka inżynier wkroczył za mury. A podstawowych informacji zazwyczaj szuka się w gospodzie. Jan w krótkim czasie odnalazł oberżę "Pod Zachodzącym Słońcem".
Śmiało wkroczył do środka.
Ludzie nieufnie patrzyli się na dziwny obiektyw, przymocowany do oka inżyniera, jak i na torbę podróżną i kuszę "Wyżynator". Odpowiedział im miłym uśmieszkiem.
- Proszę piwo korzenne, z dodatkiem tymianku z miętą ! - powiedział niziołek do karczmarza, wcześniej się z nim witając. - Nie ma ? Hmm...no to niech będzie zwykłe piwo... - inżynier dobrze pamiętał smak specjalnego trunku w jego wioskowej gospodzie "U Piajnego Hobbita". Inżynier zapłacił za trunek, po czym zagadnął barmana.
- Hm...drogi panie karczmarzu, cuś ostatnio się dzieje ciekawego ? Jakieś wydarzenia polityczne, czy inne bzdety ? Proszę mi opowiedzieć, prosiłbym też o kartkę i jakieś pisadło, jeśli łaska. - powiedział wiecznie wesoły inżynier, patrząc wzrokiem na filar z ogłoszeniami. Jak zawsze zamyślił się, acz szybko ocknęła go relacja z życia w Telding barmana.
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-05-04, 16:06   

Karczmarz szybkim i wyćwiczonym ruchem brzdęknął kuflem o blat szynkwasu. Po chwili piwo wypełniło po brzegi szklane naczynie tworząc 5 centymetrową pianę.

- Oj Panie. Źle się dzieje. Odkąd mieszkańcy dowiedzieli się o orkach, ceny w mieście lecą do góry jak z bicza strzelił. Nie jest lekko teraz prostemu karczmarzowi. Ceny rosną, a płąca ciągle ta sama.

- Pytasz się Pan o nowiny. Cóż, ostatnio w mojej Gospodzie oblegany jest kącik hazardzisty, to tam w rogu - wskazał placem w odpowiednim kierunku - Ludziom brakuje kasy, więc chwytają się nawet hazardu. Ostatnio coś niedobrego działo się na Cmentarzu. Cały Cmentarz wygląda jakby go przewrócono do góry nogami. Dosłownie!!! - powiedział z naciskiem - Wzrasta teraz popyt na najemników i trofea myśliwskie, a także na głowy orków. Każdy chce się pochwalić swoimi umiejętnościami, a nasz dowódca koszar chce zwiększyć morale żołnierzy poprzez eksponowanie martwych orków na murach.

- To chyba wszystko, co mi wiadome. Jeżeli szukasz pracy, to zerknij na tablicę ogłoszeń. Śpiesz się, bo ogłoszenia znikają jak świeży chleb.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Miki
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 17:21   

- Cmentarz, orkowie...ciekawie tutaj, na spódnicę babci Amelii ! - powiedział niziołek. Gdy tylko dostał kartkę i ołówek zaczął coś skrobać, drobnym maczkiem. Gdy skończył podszedł do filaru i gwoździa, który był przybity do skrawka papieru, który kiedyś był zapewne ogłoszeniem inżynier przybił swoje. Następnie wyszedł z gospody, mając na twerzy wieczny, optymistyczny uśmieszek.
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-04, 19:44   

Mag powiedział do wilka, żeby poczekał na zewnątrz a sam wszedł do karczmy. Wchodząc do karczmy zobaczył, że szukają ochroniarzy do eskorty wozu kupieckiego. To będzie ciekawsze niż pomaganie krasnoludowi. Elf podszedł do karczmarza i powiedział:
- Witam pana. Gdzie mogę spotkac niejakiego Zena?
Gdy karczmar mu go wskaże adept podejdzie i spyta się:
- Witam pana. Przeczytałem ogłoszenie, że szukasz eskorty do ochrony wozu kupieckiego. Nie przyda się panu mag? I ile pan płaci?
 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-05-05, 11:31   

Zed czytał jakiś papier i popijał miód pitny z cynowego kufla. Wysłuchawszy wypowiedzi maga powiedział:

- Mag? Jasne, że się przyda! Byłbym zaszczycony mając maga za najemnika, w ogóle nie przypominasz tych dziwaków z Gildii Magów. To jak? 25 sztuk złota na start i 50 po zakończeniu zadania?

***

Tymczasem do Jana podszedł jakiś krasnolud. Trochę zalatywał alkoholem, ale był umyty i uporządkowany i wcale nie był skacowany.

- Widziałem Twoje ogłoszenie. Przyda mi się inżynier w pracy. Jestem Dhobar, krasnoludzki inżynier. Właśnie pracuje nad machinami, które pomogą nam w obronie Telding. Chodź ze mną, powiem Ci resztę w moim domu. Idziesz?
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15