Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Psy wojny.
Autor Wiadomość
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-28, 14:41   

hobbit szybko stał i rozejrzał się. Zauważył garbatego, który stał do niego bokiem. Chwycił swą patelnię i w biegu rzucił z niego (celował w tułów, by były największe szanse trafienia). Następnie rzucił się na niego z nożem i próbował mu go wbić w bok kolana. Następnie musiał szybko się wycofać.
_________________
Pełne KP
 
 
 
REKLAMA


Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wysłany: 2008-08-28, 14:42   

 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 14:42   

Tulkas wstał i palnął dla pewności jeszcze raz pałką bandytę tym razem celując w łysą głowę. Po chwili zaszarżował na następnego chcąc uderzyć go na tzw "bara" ew. walnąć pałkom.
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 14:56   

Wołodymij chciał coś wyryć ale tylko niezgrabnie rozszarpał koszulę grubego.

Nagle rozległ się odgłos strzału z pistoletu. Wszyscy zamilkli. No może poza krzsztuszącym się gorzałą kislevczykiem. Mały hobbit upadł na ziemię gdy przerwał rzut w połowie. Wszyscy nerwowo zwrócili wzrok ku szczytowi schodów.

Stała tam postać w skórzanym płaszczu, kapeluszu z szerokim rondem naciągniętym na oczy i mierzyła z pistoletów do walczących. Za jego plecami stała czwórka ludzi w obdartych szatach, błądzących wzrokiem po karczmie.

- Spokój kurwa! - krzyknęła postać w kapeluszu, po czym schowała pistolety za pas.
- Osiodłać konia. Rzucił człowiek go obdartusów po czym powoli wyszedł z karczmy wraz z obstawą.

Wszyscy odetchnęli z ulgą. Bandyci uciekli, rzucając nienawistne spojrzenie na drużynę.
Barman odetchnął.

- Kto chce piwa? - krzyknął do zgromadzonych. I wszyscy znów powrócili do rozmów, picia, tańca i śpiewu...
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 14:58   

- kto był - pomyślał Tulkas zauważając że ten ktoś był podobny do jego wujka albo ciotki = zależy od punktu odniesienia - a stawiasz?
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 14:58   

-Piwo...Piwo...Dawaj, muszę czymś przepłukać gorzałę!
Kislevczyk miał zamiar dojść do lady, ale upadł bezsilnie i pozostało mus się doczołgiwać.
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-28, 14:58   

Hobbit, widząc, że parę rzeczy bijący zostawili, szybko je pozbierał*. Zadowolony usiadł na stołku, po czym zaczął dalej do barmana:
-No, to na czym skończyliśmy? Na wieściach i piwie, racja! No to lej barman dwa kufle i opowiadaj, co ciekawego słychać w tych stronach. -
_________________
Pełne KP
 
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 15:00   

Zaraz podam. - powiedział karczmarz. Był wyraźnie uradowany widząc że jego karczma jeszcze nie płonie.

Teraz macie czas by pograć w karczemne gry, pogadać, wypić piwko... Albo dwadzieścia...
Ja tym czasem zakualizuję KP. Dodam wam level, Hp itp.
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 15:03   

Wolodymij doczołgał się do lady, oparł o krzesło i w ten sposób wstał, po czym zaraz na nie opadł.
-Z piwem szybciej!
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-28, 15:07   

Hobbit, gdy karczmarz już przyszedł, stwierdził:
-Doliczy to pan na koszt tamtego, jeśli on stawia wszystkim piwo. Jestem jednak ciekaw, kto to taki. Znasz go może, karczmarzu? - spytał hobbit znad kufla piwa.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 15:10   

Jiżli chodzi o mnie, to:
-My się już znamy,
-Ja nie stawiam chmielu
Jeśli to nie ja, to niech też doliczy moje :-D
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 15:14   

każdy z was ma 1 p statystyk i 1 umiejętności ( poza Avenkerem ) do rozdzielenia. teraz stopujemy sesję aż argon i Avenker coś odpiszą. co podyższacie napiszcie w rekrutacji.

Karczmarz przyniósł 5 kufli piwa.
- Na mój koszt - powiedział po czym odwrócił się do Borgasa. - to ty nie poznałeś? Przecie to był inkwizytor... - powiedział karczmarz jakby przyciszając głos pod koniec zdania...
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-28, 15:22   

- Tak myślałem, sądziłem jednak, że znasz jego imię.... - stwierdził hobbit.
- A tak po za tym, masz karczmarzu jakieś wieści z kraju? Musze przyznać, że ostatnio nie miałem czasu, by się dowiadywać o niektórych rzeczach... -
_________________
Pełne KP
 
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 15:51   

- piwo - prawie krzyknął Tulkas gdy karczmarz postawił kufel przed nim i jush po chwili zaczął delektować się trunkiem - wiecie co? dobre piwo tu mają - i znów znikł wzatapiając usta w kuflu i przysłuchując się rozmowie.
 
 
Avenker 
Mandarinki!



Dane w grze
Rasa: Pół-Elf
Miano: Sharin
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1601
Skąd: się biorą dzieci? :P
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-28, 16:08   

Mantas całe widowisko oglądał z boku. Gdy bandyci uciekli rozejrzał się po karczmie i popijając piwo spróbował znaleźc jakąś bogatszą osobę.
 
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 16:09   

-Gul, gul, gul - tyle można było usłyszeć, ze strony Kislevity. Po jego szczęce i odgłosach towarzących, można było stwierdzić, iż... Płucze on gardło. Łyknął w końcu piwa i uśmiechnął się.
-Warta bitka, dla takiego piwa była!
I jego twarz znów znikła, zatapiając się w chmielowym płynie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13