Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
LOTR
Autor Wiadomość
zryty 
Wódz Tępa Paua


Dane w grze
Rasa: Niziołek
Miano: Imruf
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 29
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 216
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-16, 16:25   LOTR

Gra ktoś? Bo zatanawiam się czy nie zacząć(święta więcej będzie łatwiej o figurki :P ) Tylko boję ę,że jak będe miał co trzeba, to nie będe miał z kim grać. Nie ma może jakieś strony przez którą mółbym się umówić z jakimiś graczami czy co? :)
_________________
 
 
REKLAMA 
No, ja też lubię dobrą zupę


Dane w grze
Rasa: Niziołek
Miano: Imruf
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Wysłany: 2008-12-16, 18:48   

 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-12-16, 18:48   

mitril.pl albo twierdzalotr.pl. Możesz też użyć potężnego narzędzia zwane google :P
_________________
Pełne KP
 
 
 
zryty 
Wódz Tępa Paua


Dane w grze
Rasa: Niziołek
Miano: Imruf
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 29
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 216
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-16, 19:40   

A nie ma tu może kogoś z okolic Żywca grającego w to? :)
_________________
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-12-16, 19:54   

Tutaj pewno nie, ale na twierdzy raczej znajdziesz ;)
Lotr to prosta i fajna gierka. Jednak nie ma takiego klimatu jak WH40k :D
Polecam obie ;)
_________________
 
 
 
zryty 
Wódz Tępa Paua


Dane w grze
Rasa: Niziołek
Miano: Imruf
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 29
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 216
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-16, 20:12   

A ile trzeba mniej więcej kasy w lotra włżyć a ile WH40K, żeby móc sobie pograć?
_________________
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 09:52   

Lotr = 1 box za 7 dych + bohater za 3 dychy i jeszcze jeden box np. Kawalerii powinno wystarczyć. Wa żne jest to że np. grając Haradem czy Morią będziesz musiał posiadać co najmniej dwa pudła zwykłych wojowników bo te frakcje idą w masę. Natomiast takiemu commanderowi Isengardu spokojnie wystarcza jedno pudło piechociarzy. Na początek polecam ci zagrać jakąś mało liczebną armią, posiadającą dobrze przeszkoloną i wyposażoną piechotę np. Isengard lub Cwelfy wysokiego rodu.

Zacznij od lotra - zasady są przystępne a figurki w miarę tanie. Na czterdziestkę musiałbyś wydać conajmniej 500 zeta by sobie pograć. No i zasady są dość skomplikowane.
Gdy będziesz miał już bohatera i 2 boxy powinieneś zacząć rozglądać się za elitą. Jakby co to pisz na PW, powiem ci co konkretnie powinieneś kupić by pograć sobie daną armią.
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-12-17, 18:35   

Na twoim miejscu zacząłbym od allegro. Znajdź tanie figurki, nie patrz jak malowane. Farbe zdejmiesz bez problemu 'kąpiąc' modele w płynie hamulcowym :D
Przeglądnij sobie na internecie dostępne armie i zainwestuj te w które ci się podobają.
Ja osobiście gram południowcami i wschodniowcami (harad, far harad, easterlings, rhune, khand) ;)

Figsy najlepiej kupywać na takich właśnie serwisach jak allegro, szczególnie jeśli twoje fundusze nie są zbyt wielkie ;)

Na warhammera40k czy FB wydasz o wiele więcej, ale i zasady się różnią.
WFB to czysta taktyka, WH40k to taktyka, pomysłowość i szybka akcja. A lotr? To imo trza mieć szczęśćie w kościach ;)

Co do samej gry, to sądzę że za dużo zależy od kości :/ Mało umiejętności i zasad specjalnych, spore różnice w jednostkach i taktykach (czyli to jest + ) i bardzo proste zasady (jednak nie za bardzo realistyczne ;) )
 
 
 
Carl 



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Natariel
Pełna KP

 
Wiek: 85
Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 713
Wysłany: 2008-12-17, 18:44   

Właśnie, nie patrz jak malowane, sam je farbkami usmaruj, bardzo dobra zabawa :lol:
_________________
Ilość hejterów jest wyznacznikiem fejmu
 
 
zryty 
Wódz Tępa Paua


Dane w grze
Rasa: Niziołek
Miano: Imruf
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 29
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 216
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-17, 18:45   

Eee... ja tam malować nie umiem :P

http://www.allegro.pl/ite..._of_gondor.html co sądziecie? oczywiście odmaluję(spróbuje)
_________________
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-18, 10:54   

zkajo napisał/a:
WFB to czysta taktyka, WH40k to taktyka


Widać że życiu w WFB nie grałeś :roll:
Poza tym, czterdziestka i WueFBe też mają nierealistyczne ( czasami nawet bardzo ) zasady. Przykład?
Ot, wojownik ze squadu marinów chałosu widzi łorka. Ale tylko on. Reszta nie widzi bo zasłania im wysoka ściana. Ale i tak wszyscy strzelają ( przez ścianę ) i co gorsza, trafiają.

Dobra, weźmy coś z WFB - slayerzy - nieustraszeni, potężni, superberserkerzy... Walczą w szyku :-| . ( wbrew pozorom WFB też jest szybką grą - to że jest takie powolne to stereotyp - kiedyś w 40k można było się np. kryć w trawie, czołgać itp. Wtedy bitwy były niemiłosiernie długie, to się zmieniło wraz z kolejnymi edycjami. W WFB też. Aha, nie wszystkie oddziały w młotku fantastycznym walczą w szyku - są też "luźne" formacje jak w 40k - takie np. Leśne elfy mają właściwie wszystkie formacje "luzem" )

Zryty, zapewniam cię, malowanie trudne nie jest, szybko się nauczysz.
 
 
Carl 



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Natariel
Pełna KP

 
Wiek: 85
Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 713
Wysłany: 2008-12-20, 21:31   

Co do malowania... trzeba było sobie gazetkę deagostini kupywać (czy kupować? Nigdy nie mogę się w tym połapać xD)
_________________
Ilość hejterów jest wyznacznikiem fejmu
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-12-20, 21:47   

Carl napisał/a:
Co do malowania... trzeba było sobie gazetkę deagostini kupywać (czy kupować? Nigdy nie mogę się w tym połapać xD)


Deagostini wcale nie było aż takie pomocne. Teraz widzę że była to strata kasy, bo praktycznie nic się z niej nie nauczyłem Więcej poradników i to o wiele ładniej napisanych znajdę na twierdzylotr czy the last alliance. Czasami opłacało się kupywać DA dla modeli :mrgreen:
Swoją drogą, mają zamiar wydać kontynuacje?
 
 
 
Carl 



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Natariel
Pełna KP

 
Wiek: 85
Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 713
Wysłany: 2008-12-21, 07:54   

Nie wiem, mi po pierwszych numerach szkoda było kasy :lol:
_________________
Ilość hejterów jest wyznacznikiem fejmu
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-12-28, 00:15   

Chomik_Zaglady napisał/a:

Poza tym, czterdziestka i WueFBe też mają nierealistyczne ( czasami nawet bardzo ) zasady. Przykład?
Ot, wojownik ze squadu marinów chałosu widzi łorka. Ale tylko on. Reszta nie widzi bo zasłania im wysoka ściana. Ale i tak wszyscy strzelają ( przez ścianę ) i co gorsza, trafiają.


Co prawda, to prawda, dziwne to jest :P . Ale zasady ze strzelaniem w ogóle są udziwnione. Przykład z podręcznika - 5 marynatów chce walić do bandy orków. Między nimi obok ściana. 3 Marynatów nie widzi więcej niż połowy orków (ale tam kilku widzą) i przez to orkowie dostają osłonę na 4+. Jakby strzałów nie możnaby rozdzielić. Albo strzelanie do tylko jednego oddziału. Niby dla uproszczenia, ale jak otaczają mnie dwa oddziały z dwóch stron, to już mogę się bronić ostrzałem przed tylko jednym oddziałem? Dziękuje za takie rozwiązania :P .
_________________
Pełne KP
 
 
 
Altaris 
Chrzest w ogniu



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Altaris / Jednooki
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1058
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-01-30, 18:06   

Ja miałem 10 żołnierzy :) ale do relaksu a nie do gry (relax-zabawa w bitwę i malowanie xD )
_________________
Wypowiedzi Altarisa.
Wypowiedzi Andariela.


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12