Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
LORD KARAKAS
Autor Wiadomość
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-01-07, 13:19   LORD KARAKAS

W samym rogu dzielnicy, w centrum Ambasadorium , na szczycie sporego podwyższenie znajduje się scalona ze ogromna, marmurowa czaszka o wysokości około 20 metrów. Jej usta to szeroki przedsionek, a gardziel to wejście do komnat najważniejszego Świadomego.

Korytarz jest ponury i chłodny. Co dziesięć metrów ustawiona jest para strażników pod każdą ścianą. Ubrani w najlepsze zbroje, najmagiczniejsze szaty, dzierżący najpotężniejszy ekwipunek.

Schodzisz coraz niże. Ściany zaczynają być pokryte szronem, w powietrzu unosi się mgła skraplających się gazów. W końcu jesteś przed nim.

W centrum komnaty znajduje się ogromny kryształ lodu, w którym został zamknięty zwyczajny szkielet. Zwyczajny? Nie... Jego obecność jest wszędzie. Czujesz go w swojej głowie, rozmawia z Tobą.

- Witaj moje dziecię. Musisz być zdziwiony tym widokiem, ale taki już los pierwszego ze Świadomych. Powstałem jeszcze zanim opanowaliśmy zaawansowane techniki konserwacji, dlatego jedynym wyjściem było zamknięcie mnie, mojego ciała i duszy w krysztale. Jednak nie obawiaj się. Mój umysł nie popadł w letarg i ciągle ma pieczę nad Tobą, moje dziecko. Bądź Świadom tego, kim jesteś, i tego, kto odpowiada za to, kim się stałeś.

Kryształ znajduje się na dziwnym metalowym piedestale pełnym kabli i świateł. Od góry jest połączony z sufitem wieloma przewodami i łańcuchami. W niskiej temperaturze utrzymuje go skomplikowana maszyneria. Pod ścianami znajduje się wiele konsol kontrolnych, przy których krząta się wiele Świadomych.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
REKLAMA 
Kastyl EoD Police

Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Wysłany: 2013-02-08, 20:53   

 
 
 
kastyl 
Administrator
Kastyl EoD Police



Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-02-08, 20:53   

Thor doszedł do komnat Lorda Karakasa. Przeszedł przez Ambasadorium i strażników niemal na każdym kroku pokazując przepustkę od czarnoksiężnika. Gdy wszedł do samej komnaty zdziwiły go dwie rzeczy. Pierwsza to kryształ na środku pomieszczenia, a druga to czyjaś obecność. Była ona wszechobecna.
- Witaj, Lordzie Karkasie. Wysłał mnie do Ciebie Darimatos. Ustalając portal zauważyłem pewną komnatę i jakiegoś nieumarłego. Na tej pieczęci jest zapisany dźwięk i obraz. -
_________________
"Ten, kto walczy z potworami, winien uważać, aby samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy na ciebie"
 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-02-08, 23:50   

Thor poczuł wszechogarniającą go Świadomość. Pieczęć wytworzyła się i Thor mógł znowu zobaczyć tą postać i usłyszeć jej głos.

Cytat:
Czarna komnata wypełniona różnymi płynami. Zielone, kleiste substancje spływały ze ścian i gromadziły się na podłodze. Pod ścianami stał skomplikowane aparatury alchemiczne. W powietrzu unosił się na różnych wysokościach różny gaz i różnych kolorach i gęstościach. Kątem oka zauważył postać o jadowicie zielonych oczach, które wpatrywały się w niego ze zdziwieniem.

- Kim jes...?

Obraz znikł. Zastąpił go obraz komnaty portalowe. Portal został ustawiony, ale potrzebuje wzmocnienia przez inżynierów z Podmroku.


Jednak teraz dojrzał więcej. Teraz mógł zatrzymać obraz, i jakby obejrzeć go z każdej strony. Istota o jadowicie zielnych oczach miała dziwną głowę. Wyglądała jak czaszka przykryta zielonozgniłą skórą, z której wydobywała się miejscami ropa. Zamiast ust miał zaszytą szparę, z której wydobywała się ścieżki jakieś czarnej substancji. Ubrany był w prosty płaszcz i pelerynę zółtego koloru ropy, ale widać było spod niej zgniłe ciało pokryte naroślami i wrzodami. Jego pracownia pełna była jakiś alembików, stołów alchemicznych, i różnokolorowych oparów.

Thor zauważył także, że w momencie kiedy urywał się z nim kontakt, postać wyrzuciła przed siebie dłoń o szarej skórze i czarnych, długich paznokciach. Z dłoni wystrzeliła gruda jakiegoś szlamu, która trafiła w zamykający się portal.

Obraz znikł teraz całkowicie. Tellan nadal znajdował się w komnatach Karakasa. Usłyszał w głowie potężny głos. Nie był nieprzyjemny, przypominał jakby czuły głos ojca, z którego jednak wydobywał się głęboki smutek.

- TO BYŁ ULURZISHA, WYSŁANNIK ZARAZY, JEDEN Z EMISARIUSZY CIENIA. NAZNACZYŁ MIEJSCE, W KTÓRYM SIĘ ZNAJDOWAŁEŚ PRZED PRZYBYCIEM TUTAJ, DO PODMROKU.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
kastyl 
Administrator
Kastyl EoD Police



Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-02-09, 00:22   

Elf spojrzał jeszcze raz na tą scenę. Sporo szczegółów umknęło mu podczas tego zdarzenia, na szczęście teraz mógł je wszystkie zobaczyć i przemyśleć o nich. Nieumarły przyjrzał się dokładniej samej postaci. Była szpetna i taka, jaką mógł wyobrazić sobie Thor dla Emisariusza. Elfa wstrząsnęły dreszcze na myśl, że kiedyś miał "propozycję" przystąpienia do nich. Nagle Thor zrozumiał zagrożenie, jakie płynie z tego, co uczynił Emisariusz.
- Ale czy przez to tamta lokacja nie będzie narażona na atak Beliara? Da się jakoś to usunąć? No i dlaczego portal wysłał mnie tam, zamiast od razu do Podmroku? -
_________________
"Ten, kto walczy z potworami, winien uważać, aby samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy na ciebie"
 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-02-09, 00:52   

Głos znowu rozległ się w głowie Thora. Słyszał go, ale dochodził znikąd. Dochodziły do niego jakby nie słowa, nie mowa, ale informację.

- BĘDZIE NARAŻONA. NIE DA SIĘ JUŻ TEGO POWSTRZYMAĆ. NIE JESTEŚ WYSZKOLONY W TWORZENIU PORTALI. KIEDY PRZESZUKIWAŁEŚ PLANY W CELU ZNALEZIENIA PODMROKU, PRZYPADKOWO POŁĄCZYŁEŚ SIĘ Z PLANEM BELIARA.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
kastyl 
Administrator
Kastyl EoD Police



Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-02-10, 20:47   

Thor strapił się
Cholera przeze mnie ci ludzie będą narażeni.
- Nie da się jakoś zabezpieczyć tamtej lokacji? Ludzie tam żyjący mogą być dla nas ważni w walce z Beliarem. -
Nagle elfa coś tknęło.
W sumie co mnie oni obchodzą? Zrobiłem swoje i tyle. A że coś się nie udało to trudno. Dlaczego miałoby mnie to obchodzić? Spytał sam siebie.
- Bo masz sumienie? -
Głos wewnątrz świadomości Thora zmroził go zupełnie. Był jakby znajomy, ale świadomy nie mógł sobie przypomnieć do kogo należał.
Kim do cholery jesteś?
Elf nie doczekał się odpowiedzi.
_________________
"Ten, kto walczy z potworami, winien uważać, aby samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy na ciebie"
 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-02-15, 09:52   

Thor poczuł w głowie szum. Karakas nie wyrażał emocji. Albo nie mógł, albo nie chciał.

- TYLKO KAPŁANI PRZECIWNEJ DOMENY NIŻ BELIARA SĄ W STANIE NAD TYM ZAPANOWAĆ.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
kastyl 
Administrator
Kastyl EoD Police



Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-02-15, 20:29   

Elf jeszcze myślał o tym dziwnym głosie. Gdzieś go już słyszał.
Dobra, nie czas na to. Pomyśle o tym kiedy indziej. Teraz mam ważniejsze sprawy.
- Rozumie, więc będę musiał znaleźć jakiegoś kapłana. I tak szukałem takowego. Dziękuję Ci, Lordzie Karakasie. Pozwól, że odejdę już. Muszę przygotować się do powrotu do świata żywych i do kolejnej misji. -
Thor ukłonił się i ruszył do wyjścia.
_________________
"Ten, kto walczy z potworami, winien uważać, aby samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy na ciebie"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12