Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Faust272
2009-03-25, 08:11
Klatki potworów
Autor Wiadomość
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-07-07, 23:15   

Hobbita odwalił wręcz smród, jaki dobywał się z paszczy stwora. Pewnie by teraz zatkał nos, gdyby nie miał zajętych rąk. Hobbit zacisnął zęby, krzyknął:
-GIŃ POCZWARO! - i w trakcie okrzyku chciał kopnąć dotkliwie zwierzaka. Miał zamiar kopnąć w jądra.

(Gdybym nie sięgał): Wiedząc jednak, że nie sięgnie nogą do klejnotów, hobbit postanowił kopnąć nogami stwora w brzuch.
_________________
Pełne KP
 
 
 
REKLAMA 
Pan i Władca


Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-07-07, 23:15   

 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-07-07, 23:15   

Aiw zaszarżował na bestię, a ta zajęta mordowaniem malca tego nie zauwarzyła. Po chwili, hobbit został uwolniony spod uścisku, a wilkołak osuną się na ziemię, martwy...
_________________
 
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-07-07, 23:16   

Hobbit zrzucił bestię z siebie. Odsapnął chwilę, po czym wstał i powiedział do elfa:
-Dzięki Ci za pomoc. Pewnie by mnie ta bestia pożarła. Chodź dalej, trzeba sprawdzić resztę klatek..... - powiedział.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-07, 23:17   

Elf szybko odskoczył od ciała wilkołaka i stanął naprzeciw hobbita, zmierzył go wzrokiem.
Podobno miałeś zrobić coś co kazał ci szef. A szef jest na trybunach i pomiata podwładnymi... - powiedział do hobbita lustrując jego postać. - dobrze wiedziałeś że tam stoi ale pobiegłeś w stronę klatek...
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-07-07, 23:24   

- O jakim szefie mi ty mówisz? Ja tu pracuje jako posłaniec. Mam znaleźć jakiegoś faceta, który zaleca się do jego żony. Powiedział, ze jak się nie pospieszę, to mi nogi z dupy powyrywa i załatwi, że będę spał pod mostem. Szukam więc gościa jak oszalały, i nie mogę znaleźć! Podobno miał być na arenie......- stwierdził hobbit. Wyszedł z pomieszczenia i "szukał" dalej - a raczej chciał już wyjść bezpiecznie z tej areny...
_________________
Pełne KP
 
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-07, 23:30   

Heh. Kłamiesz nieźle. Widzisz że go tu nie ma. W takim razie co tu jeszcze robisz? - Spytał podejrzliwie elf. Stał w przejściu i dalej przypatrywał się niziołkowi. Był przygotowany gdyby niziołek zechciał nagle go zaatakować - myślę że albo sprzedałeś się orkom i chcesz uwolnic bestie by łatwiej mogli dostać się do miasta albo masz do wyrównania jakieś porachunki... Przyznam się, podejrzewałem cię od początku.
Stałeś i gapiłeś się na konającą bestię z rozdziawioną gębą... Nie, właśnie nie na bestię ale lustrowałeś postacie biegające po arenie. Ktoś taki na pewno nie jest tępy ale raczej obrotny.
Stałeś dosyć długo, podszedłem do ciebie a ty nagle wybuchłeś. Na pewno nie jesteś osobą którą chętnie dopuszczę do klatek.
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-07-07, 23:34   

-Świetnie. W takim razie jeśli spotkasz Avenirasa, powiedz mu, że mąż Sirvy wbije mu nóż w plecy. - powiedział hobbit, po czym postanowił wyjść z areny. Głupi elficki bękart wszystko zepsuł. Hobbit domyślał się, że ten pójdzie za nim. Ruszył w stronę Slumsów.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-07, 23:36   

Przekażę. - powiedział Hinikaran - I nie bedę cię śledził bo wierzę że niziołki mają swój honor i nigdy by dla orków nie pracowały, tak więc: Bywaj! - rzucił w stronę odchodzącego człowieczka.
 
 
joker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-08, 00:10   

- i co teraz Aiw robimy? - wcześniej powiedziałeś żebym za tobą poszedł.
 
 
husarz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-08, 00:13   

Aron który wcześniej również ruszył za Aiwem teraz włączył się do rozmowy:
- Przepraszam że mimowolnie posłuchałem ale radzę wracać na mury z tamtąd widać całe miasto i w razie czego łatwiej reagować. Nazywam się Aron.
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-07-08, 08:05   

Aiwa tu nie ma. Śledził matiddda
_________________
 
 
 
zryty 
Wódz Tępa Paua


Dane w grze
Rasa: Niziołek
Miano: Imruf
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 29
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 216
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-07-08, 09:28   

Imruf otrzepał się i odszedł bez słowa.
_________________
 
 
joker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-08, 13:43   

- To chodźmy , tylko trzeba będzie elfa poszukać - i razem za nowym kompanem ruszył w kierunku murów.
 
 
joker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-07, 11:44   

Wszędzie było słychać krzyki ale Syriusz przybiegł i starał się odkroić płyty pancerza z bestii którą wcześniej zabili.
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-07, 12:18   

Syriuszowi udało się odkroić 2 płyty pancerza, wielkości sporej tarczy. Były one ciężkie i grube. Więcej nie uniesie...
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13