Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Ragnarok - czas legend
Autor Wiadomość
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-09-14, 19:16   

Arboris już długo nie odpowiada, nie czekamy dalej na niego.

- Widzę, że sporo z Was chce iść. Ochotnicy mają spotkać się przygotowani na skraju drogi jeszcze przed południem. Na razie mamy trochę czasu - powiedział Grubas.
- Jeśli zamierzacie zaciągnąć się na ten statek, to teraz macie dobry moment, by pójść do portu. Widziałem dziś Aretusa, dowódcy tej łajby. Siedzi jak zwykle na swoim statku. - stwierdził.
_________________
Pełne KP
 
 
 
REKLAMA 
Master Tigress


Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-09-14, 19:33   

 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-09-14, 19:33   

- Niezły pomysł - stwierdziła wojowniczka, wstając. Zaraz też wdziała swoją lekką zbroję i chwyciła ukochaną włócznię, spoglądając na resztę, czy również są gotowi do wyjścia.
Ostatnio zmieniony przez Tygrysica 2008-09-14, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-14, 19:35   

- No ba - powiedział Adam i wstał przywołując psa do nogi. - to którędy?
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-09-14, 20:03   

Ichdemel? On jest przecież w Telemel :D . Na razie jesteście wciąż w wiosce. Odpłyniecie za kilka dni, musicie pogadać z kapitanem jeszcze.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-09-14, 20:19   

Głupi błąd, myślałam, że od niego mam je odebrać i zawieźć gdzieśtam ;P Już edituję ;)
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-14, 20:37   

- Polowanie... sport, jakimże sportem jest zwykłe mordowanie często niewinnych zwierząt... - mruknął pod nosem druid, przywdziewając swój klasyczny przyodziewek, po czym rzekł już głośniej.
- Na mnie nie macie co liczyć, w życiu nie przyłączę się do zadawania cierpień zwierzętom. - powiedział już głośniej, zarzucając miecz na plecy. Wiedział, że polowania ze względów żywnościowych są konieczne, dla wielu osób było to jedyne źródło pożywienia, lecz nie chciał do tego przyłożyć ręki, choć utrudniać też nie chciał. Szanował swą niemal przychylną pozycję w oczach miejscowych.
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-09-17, 17:51   

- No to więc ruszamy! - powiedział Grubas. Po chwili wszyscy byli gotowi do wyjścia. Gdy wyszli z izby, ujrzeli tętniące życiem miasteczko. Grubas po chwili do was przemówił:
- Jeśli macie zamiar obejrzeć się za jakąś rzeczą, niedaleko jest targ. Kupcy najczęściej prowadzą handel zamienny, więc może coś sobie sprawicie...dalej jest port i oczywiście statek Aretusa. Pewnie jest na statku, o tej porze chyba powinien być trzeźwy, ale kto go tam wie..... Za wioską jest kapliczka Ordysa. Za godzinę chętni na wspólne polowanie zbierają się na placu. Ja teraz idę, mam ważne sprawy do załatwienia - powiedział Grubas, po czym odszedł.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-09-17, 18:43   

Nie oglądając się na resztę, Sonya ruszyła w stronę kapliczki Ordysa, chcąc pomodlić się doń we właściwym miejscu o powodzenie na łowach, ponadto zaś chcąc przyjrzeć się artefaktom, których transportowanie będzie dla niej wielkim przywilejem...
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 17:11   

Druid nie wiedział co ze sobą począć. Nawet mu przez głowę nie przemknęło, by iść na polowanie. Postanowił więc udać się do kapitana statku, na którym mieli w niedalekiej przyszłości spędzić trochę czasu. Korzystając ze swej budowy bez problemu wodził między budynkami i innymi tego typu formacjami.
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 19:39   

Adam ni miał co ze sobą zrobić więc postanowił się ybrać na targ i przejrzeć co mają na sprzedasz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13