Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: zkajo
2008-09-13, 21:46
KU MONOPOLOWYM! I KU PARU INNYM CELĄ!
Autor Wiadomość
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-07, 20:48   

Vakunne sam wylazł z trumny ale na zdjęcie kajdanek sposobu znaleść nie mogliście. Argon jush nastawiał oburak by odrąbać ręce Vakunny gdyby nie krzyk. Krzyk długi i przeraźliwy. Vakunne momentalnie wyrwał się z izby i wyleciał na polanę dziurą zrobioną przez Matiddda, Argon za nim. gdy wypadliście na polanę o mało nie wpadliście na matiddda który patrzył w stronę gdzie powinien znajdować się wasz obóz. A tam wielkie stosy kosci wszelkiego rodzaju. Krasnolud który podrurzował z wami znikł w kupach kości głośno klnąc.
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2008-09-07, 20:57   

 
 
Argon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-07, 20:57   

Argon wpadł w osłupienie. Wszyscy stali kilka chwil w milczeniu z wybałuszonymi gałami. W końcu Argon rzekł:
- Co...co tu się do #%$* *&%@$ %*@!$% %$@#* $%!*$ nędzy stało!?

Człowiek poszedł w stronę krasnoluda, którego słyszał.
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-07, 21:04   

Przedzieraliście się minut przez kości klucząc i rwąc ubranie. Gdy wyszliście w na małą polankę wolną od kości ujrzeliście swoją mega wypasianą dorożkę i krasnoludy które kończyły udziec dzika. Gdy zapytaliście się co się stało odpowiedzieli:
- no ten długo nie wracaliście to my głodni się zrobiliśmy i trochę żeśmy podpiekli sarenek i dzików.
- A zostawić nie mieliście co?! - wrzasnął krasnolud który zjadł najmniej.

_________________________________________________________________

Totalnie osłupieni wybraliście się w dalszą drogę by ubić smoka.
Gdy zbliżała się noc naprzeciw wam pojawiło się 9 postaci ubranych w czerń i wydało dźwięk:
- sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss.
 
 
Argon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-07, 21:11   

- Wiem! Wiem! Wiem! Ja powiem!
Argon od razu podbiegł do jednej z postaci i rzekł:
- No więc to idzie tak. Wy jesteście smoko- lub jaszczuro-ludzie. pełnicie rolę strażników lub też wartowników smoków itp. Nosicie długie szaty bo jesteście tak paskudni jak Rysiu z klanu i boicie sie pokazać ludziom. Nic nie mówicie, bo wasza stara, która przypadkowo skoczyła w krzaki z jakimś padalcem od razu po waszym urodzeniu uciekła. Przyszliście w większej liczbie, bo przeczuwaliście, że przyjdą chłopy, którzy mogą wam nakopać do dupy. Oczywiście, wydaje się wam, ze z wami nie mamy szans, ale wiecie. To MY jesteśmy bohaterami tej sesji ( :mrgreen: )

Człowiek oparł się o jednego na ramieniu.
-My jesteśmy tu, gdzie stali dobrzy, wy stoicie tam, gdzie smoki. no to jak będzie, wojna czy pokój?
Ostatnio zmieniony przez Argon 2008-09-07, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-07, 21:14   

Czarna postać zmieniła kolor szat na różowy i powiedziała;
- Sssssssssstraż llllleśśśśśśniaaa - powiedział nieśmiało - ktoś wyybił pół rezerwatu, ponoć wy tam byliśśśścccie.
 
 
Argon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-07, 21:18   

Człowiek od razu odsunał sie od nich na bezpieczną odległosć.
- Ssstraż miejska? Aaale to nie my...to Ci dwaj krasnale. Jesli się pośpieszycie to jeszcze ich dorwiecie. Są ta...w tamtą stronę trzeba isć...
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-08, 15:20   

- Straż leśna kretynie - powiedział jeden z czerniaków który się nie jąkał.
- Niiiiieeeniee wtrąąącaj sięęę - odpowiedział jękała.
- nie ważne. Mamy dla was zlecenie - odpowiedział nie jąkała - ten który zlecił mam wam pomóc! straż leśna to tylko przykrywka choć z tą wyżerką przesadziliście. Od tej pory 3 z nas będzie wam towarzyszyć. 6 będzie patrolować okolicę jakieś pytania? - i uważając że zadanie pytanie byłoby beszczelnością pogalopował a wy za nim.

______________________________________________________________

Po wielu dniach ciężkiej podróży [ szczególnie dla matiddda który musiał nieść osiołka] dojechaliście na spaloną polanę na której krańcu była sporej wielkości skała która pozieleniała od mchu i posiadała jedną jamę.
- to tu prędzej - wysyczał czarny nazgul [ ogółem kochacie nazgule bo kochają pić i palić i zawsze umieją załatwić coś do popitki] - w tej jamie będzie smok
 
 
Argon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-08, 16:02   

- Hahaha, "SMOK"? Chyba was delikatnie mówiąc pojeb*ło... sami sobie idźcie tego smoka ubić. Ja nic nie mam do smoków. Ładne stworzątka, tam sobie chodzi, trawą żre...z jakiej parady mam tam chodzić? Co za to dostanę?
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-08, 16:53   

dostałeś nieskończony papier, szczoteczki do zębów itp.

- szybko może ubijemy bestije kedy jeszcze spi. - syknął nagulek a wy pchani jakąś niewytłumaczalną siłą pojechaliście za nim, kiedy staneliście przed jamą 2 nazgule zostały w tyle by uniemożliwić wam ucieczke a jeden powiedział:
- no to wchadxcie.
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 18:14   

-Jeb*ne Nazgule i te całe leśśśne pedałki! Mówiłem, żeby za nimi nie jechać, bo nie mają żadnego ukrytego skarbu, w postaci cukierków, ale 'nieeee'. I w to wszystko wrąbaliście mnie, wy!
Tak na marginesie...- rzekł rozbawionym głosem, widząc, iż [Matiddd, jak ty na imię miałeś? ><] czyści zęby własną szczoteczką- Widziałem jak taką samą, ci niewolnicy od siedmiu boleści myli sobie stopy i przyrodzenia...
 
 
Argon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 18:17   

- Tak jest! Vakunne ma rację. Po co mamy walczyć ze smokami? Przecież nazgule są mniej wymagającym przeciwnikiem! Zabijmy ich i ucieknijmy! Kto jest ze mną?

Już my Ci tę sesję urządzimy :mrgreen:
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 18:19   

-Jaaaaa...bol! Ma ktoś coś do chlania strasznie suszy...Nieważne...BUNT,BUNT,BUNT - zaczął wspomagać w rewolucji kompana.
CHE GUEVARA ruleZZZ
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-09-09, 18:39   

Burin, słysząc opowieść Kompana, wpadł w szał. Wypluł pastę, wyrzucił szczoteczkę daleko, i krzyknął:
-Moja szczoteczka! Zepsuli! AAAAARGH! WYRŻNĄĆ ICH WSZYSTKICH! - krzyknął krasnolud, po czym chwycił za swój ogromny topór i starał się przekroić na pół najbliższego upiora.

Furia aktywna :D
_________________
Pełne KP
 
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 18:46   

Nazgul który słyszał wszystko spojrzał znudzonym wzrokiem ku pędzącymi ku nim przeciwnikami i zaczął mówić powoli:
- phy, czy wszyscy kretyni uważają że są w stanie pokonać choć jednego z nas - i od niechcenia machnął ręką. Wy pędząc zauważanie że jakaś niestwierdzona siła zwala was z konia. Kiedy leżeliście na plecach patrząc w niebo zauważyliście że niebo staje się brązowe. Po chwili niebo upadło na was i zauważyliście że brązowe niebo to po po prostu szambo.
Kiedy wstawaliście nazgul powiedział znów od niechcenia:
- Lucek teraz - i z nieba sleciał ogromny smok i wylądował z gracją odwrócony do was tyłem. I wtedy właśnie poznaliście nowe i całkowicie obce doświadczenie którego nie sposób opisać przeżyliście .... wiatry Lucjana! Ogromny ciąg powietrza rzucił wami w dal. zatrzymaliście się w krzakach dzikich róż z ogromniastymi kolcami. Nazgule tymczasem jednym machnięciem ręki usunęły szambo i smród z polany po czym wraz z krasnoludami i Lucjanem urządzili suto zakrapiane ognisko.
 
 
Argon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 19:07   

Argon podniósł sie i wyjął z dupy 3 ogromne kolce.
- Phi..i to ma być ta wolność słowa w naszym kraju? Dobra, zatłukę tego gada, ale jak nie dostanę nowej szczoteczki w zielonym kolorze to...to się pogniewamy!

Człowiek zakasał rękawy i wszedł do jamy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13