Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Psy wojny.
Autor Wiadomość
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 19:54   

- sorki - powiedział Tulkas odkładając nogę łóżka i ocierając pot z czoła- musiałem odreagować. To co mówiłeś o zawiasach czy o czym?
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2008-09-01, 19:56   

 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 19:56   

Jeszcze raz ktoś powie kiosk lub biedronka zginie na miejscu.

Cegły nie ustępowały. Hobbit nie znalazł nic poza poszewkami, jednak na pobliskim łóżku leżało kilka prześcieradeł.
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 19:56   

-Odkręćmy je bronią, którą byśmy mogli to zrobić. Złapmy je, by nie spadły z hukiem na ziemię i ostrożnie postawmy. W ten sposób ich nie obudzimy, a nie będziemy zamknięci. - Kislevita sprostował wąs. - Prześcieradła! Możemy je splątać i zejść! Brawo, hobbicie!
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 19:58   

Dobra powiedział Tulkas wyciągając sztylet i ostrożnie zaczynając odkręcać zawiasy trzymając drzwi w razie czego barkiem by nie runeły.
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-09-01, 20:00   

- Najlepiej ja pierwszy pójdę. Najmniej ważę. Po za tym jeśli Was nie utrzymają, coś innego wykombinujemy i ja to załatwię na zewnątrz - powiedział.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 20:02   

Kombinujta. Tulkas na dole jest mała imperialna armia - wydostaniesz się i co? Jedyne wyjście z głównych kwater to okna i droga przez Hol
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 20:02   

-Jasne! Turin, zakręcaj drzwi z powrotem! - rzekł do człowieka Kislevita, po czym zabrał się za związywanie prześcieradeł.
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 20:04   

- Kur#a ja was zabiję! - powiedział zezłoszczony Tulkas zakręcajac zawiasy - za to wy pomożecie mi ukraść armatę!
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 20:14   

Prześcieradła dały się całkiem ładnie wiązać długość była wystarczając, jedynie na końcu trzeba by było zeskoczyć. Niestety prześcieradła były raczej zbyt mało wytrzymałe by się nie porwać.
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 20:16   

Kislevita rozbił okno rzucając jakąś tam rzeczą, przy czym je rozbił i wystawił przez nie prześcieradłą.
-Dawaj, Borgas!
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 20:21   

- czekaj - powiedział Tulkas kucając przy hobbicie - co to jest ?- zapytał wskazując szafę.
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-09-01, 20:32   

- Szafa - odpowiedział prosto hobbit.
- Nic tam nie ma/ Pusto. - powiedział, po czym robił próby materiału. Argon podniósł wysoko sznur, hobbit zaś się na nim wieszał, sprawdzając, czy sznur utrzyma jego ciężar.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 20:39   

- dzięki bogu bo myślałem że nadal jesteś zaćpany - odetknął tulkas po czym trzymał wraz z Argonem sznuro-pościel.
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 20:41   

Nawet Hobbit był nieco zbyt ciężki. Turin znienacka poczuł zew natury - pewnie od wypitego pół godziny temu wina...
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 20:57   

ja nic nie piłem moja postać myślała że niedługo dostaie armatkę więc była trzeźwa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,44 sekundy. Zapytań do SQL: 13