Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza muzyka.
Autor Wiadomość
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-17, 18:56   

Ja też bardzo nie lubię rapu. Głównie jednak słucham metalu. Mam to raczej jednak w genach, bo ojciec też uwielbia ten rodzaj muzyki. I mnie w to wciągnął najwidoczniej :P . Ulubione moje zespoły metalowe to Stratovarius, Sonata Arctica, Drowning Pool, lubię też parę kawałków SOAD (powtarzam, tylko kawałków, bo członków zespołu to....nieważne :P ).
_________________
Pełne KP
 
 
 
REKLAMA


Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wysłany: 2008-08-17, 20:12   

 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 20:12   

Tygrysica napisał/a:
Slinkota nigdy nie słyszałam, ale też jakoś niezbyt mnie doń ciągnie...


warto :D Szczerze ich muzyka jest troche...hm...inna :D ale to trzeba posłuchać. Najwiękrzą zaletą jest Corey - wolakista. Potrafi szybko gadać (coś jak rap), drzeć jape, drzeć się normalnie, melodycznie śpiewać po prostu umie praktycznie wszystko :D

Oto ich najnowszy singiel z płyty która ukaże się już niedługo a dokładniej 26 sierpinia:
http://pl.youtube.com/watch?v=1i_72iKvbtI
także Slipknot:
http://pl.youtube.com/watch?v=v_09wFxoaeQ

Oprócz muzyki robią niezłe show. Nie dość, że każdy nosi maskę to tych debili jest 9 w zespole, mają przydzielone numery od 0 do 8. Do niedawna występowali w identycznych kombinezonach ale teraz to się nieco zmieniło. Co jakiś czas tworzą nowe maski, które noszą. Ostatnio nastał taki czas i można się cieszyć ich nowymi maskami, które według mnie są kozackie :D Ogólnie to nieco walnięty zespół ale w pełni się z nim utożsamiam :)
Polecam przesłuchać te dwa linki :D


A co do Polskiej muzyki to trawię jedynie dwa zespoły. Dwa niekomercyjne i zaczynjące bo na ich kącie zaledwie po jednej płycie.

B.E.T.H : http://pl.youtube.com/watch?v=NJumU1VsqcE

Oraz

Milczenie Owiec : http://pl.youtube.com/watch?v=KLib7tEkjaA

Polecam przesłuchać :D Byłem sceptycznie nastawiony do tego gdy mój kumple powiedział żebym tego posłuchał, nie lubię polskiego rocka/metalu...są małe wyjątki.
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 20:52   

Jak widzę, wszyscy metalowcy i tylko ja tak odstaję od grupy, czy mi się wydaje?? Z drugiej strony ciekawe, że miłośnicy fantasy/ SF i w większości Tolkiena słuchają rocka i metalu właściwie tylko...
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 20:58   

Wiesz... metal wyjątkowo pasuje do fantastyki, nie tak jak rap, pop, disco czy (tfu!) techno... ;-)

Rudlis - przesłuchałam. Spiknot jest niezły, choć niektóre maski ciankie :-P B.E.T.H i Milczenie... w sumie niezłe, ale włączyłam sobie inny utwór M.O. i był już dość słaby :-P B.E.T.H. natomiast ma zbyt mało... metalu. To właściwie pop z wstawkami ciężkiej gitary...

Z polskich zespołów natomiast polecam Tymoteusza (2 Tm 2,3) - np. http://pl.youtube.com/watch?v=2CbR0Qco0SI
 
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 21:44   

Ło, widzę że muzyka to nośny temat na tym forum jest...
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 21:58   

EHM... ja zależy od humoru. czasem słucham Rhapsody, sabaton i tym podobne.
Ostatnio dokopałem się do płyt Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego - genialne :-)

http://video.google.pl/vi...pl&sitesearch=#

http://pl.youtube.com/watch?v=1sK-yQAQSDo
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-17, 23:10   

Lord of The Rings - Stratovarius

Fajny utworek. Szczególnie, jak się rozkręci :D .

Hunting High and Low - Stratovarius

Również dobry utwór. Ogólnie polecam ten zespół.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-06, 09:34   

Czytając posty, stwierdzam:

Potworność! Jak można 'znosić od biedy' tak wspaniały zespół jakim jest Metallica?
One, Enter Sandman i cała płytka 'Master of Puppets' to wymiatacze są...

Poza tym, standard:
KoЯn
Rammstein [Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że nienawidzę Niemców]
Slipknot [Maski? Racja, badziew!]
System Of A Down [No, to som klasyki!]
Hunter [Polskie... I najlepsze!]
KAT [To...Tak sobie]

No i tak, żeby zdziwić, to:
happysad [I ta prośba o pisanie nazwy zespołu małą literą]
Nirvana
 
 
Dragon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-06, 09:48   

Tygrysica, Wishmaster ulubiony utwór z Nightwisha? Niee, jest wiele lepszych. Chodźmy "Dead to the world". Nie tylko oczywiście. Jest wiele fajnych z Nightwisha IMO lepszych. Niezłe jest też "Dark Chest of Wanders". Lubię Nighwisha, ale nie jest to mój ulubiony zespół. Słucham ogólnie metalu, Heavi metalu, Symfoni metalu, gothic metalu itd. Zespoły jakie bardzo lubię to Sirenia, Nightwish, Tristania, Therion, Draconian, Blind Guardian, After Forever, Trail of Tears, Epica, Delain, Within Temptation, Sonata Artic i kilka innych. A zespoły które nie mają większego związku z metalem, a nawet lubię to [b]Lordi, Elektyczne Gitary, Grogarian, Korn, Godsmack, Vader, Marylin Manson, Tenacious D

Trochę tego jest i wszystko to lubię. :D
Ulubionego zespoły raczej nie powiem bo sam nie wiem. Musiałbym wymienić chyba z 10 xD

Arboris napisał/a:
Jak widzę, wszyscy metalowcy i tylko ja tak odstaję od grupy, czy mi się wydaje?? Z drugiej strony ciekawe, że miłośnicy fantasy/ SF i w większości Tolkiena słuchają rocka i metalu właściwie tylko...


Święta racja! :P
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-06, 09:54   

Dragon, KoЯn to nu-metal, jak nie może mieć więc większego styku z nim?
Vader to Thrash Metal, Lordi to Hard rock, niesamowicie podobny do Death Metalu...
Ludzie! Pamiętajmy, że METAL [Nie, nie surowiec] MA RODZAJE! \m/
 
 
Dragon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-06, 09:56   

Wiem, że ma rodzaje cholera jasna, ale ja mówię co jest metalem, a nie co KOJARZY się z metalem. ;-) Vader to metal zapomniałem, masz rację, ale KoRn i takie inne już na pewno nie. ;) A Lordi to uuuu, do metalu to daleko jak cholera. KoRn. Możesz porównywać, ale jednak mimo wszystko, nie znasz wszystkiego czego słucham. Różni się w naprawdę dużym stopniu. ;-)
 
 
Vakunne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-06, 09:59   

I teraz powstanie kłótnia na temat 'KoЯn jest/nie jest metalem'
Nie no, ty tak uważasz, ja tak, trudno...
EDIT: Lordi to Hard ROCK, więc ma do metalu brzmieniem daleko, jednakże kojarzy mi się to z Death Metalem i Children of Bodom...

To teraz inne pytanie, kto co sądzi o starych, ale czy dobrych[?] Heavy metalowcach,
Ironsach? [Iron Maiden, dla mniej kojarzących]
Ostatnio zmieniony przez Vakunne 2008-09-06, 10:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dragon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-06, 10:01   

Ja tego trochę słuchałem, ale mi się nie spodobało. ;) No dobra, każdy ma inne zdanie. ;)
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-09-06, 20:57   

A teraz zejdźmy może z zespołów i skierujmy się bardziej na gatunki.

Co sądzicie o power metalu? Powiedzmy wyżej podany Stratovarius, lub Sonata Arctica?

BTW:
http://pl.youtube.com/watch?v=00pRnGoYtY0 - przeróbka Still loving you by Sonata Arctica.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-09-06, 21:01   

Power metal? Uwielbiam :mrgreen:

Blind Guardian, Sabaton, Rhapsody, Sonata Arctica, Dragonforce, Holyhell i kupa innych :-D

P.S. A Ironów akurat słucham, też bardzo dobry zespół, choć do mojej czołówki nie należy ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13