Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vanilla
2009-01-31, 00:26
Jadalnia
Autor Wiadomość
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 10:37   Jadalnia

Niegdyś jadalania w cytadeli przeznaczona była tylko i wyłącznie dla generałów. Teraz jednak, kiedy cytadela stanowi ostatni punkt obrony, żonierze goszczą tam i posilają się z innymi. Sama sala jest ogromna. Przy stole może pomieścić się grubo sto osób, a dodając jeszcze ławy na około które ustawione są przy ścianach, kolejne sto...
_________________
 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2008-08-17, 18:52   

 
 
Zerminator
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 18:52   

Rendav wszedł do jadalni. Była dość brudna ale dało się przeżyć. Jadał już w gorszych.

- Na zewnątrz biją się, leją i zabijają. Nie jestem idiotą by pchać się w środek takiej bitki. -

Rendav wyciągnął swój pergamin na którym miał zapisane kilka notatek dotyczących tylko jemu znanych sekretów i zanurzył się w lekturze. Po 15 minutach podszedł do kucharza który siedział w kuchni.

- Witam. Trochę zgłodniałem. Znalazło by się coś do jedzenia? -
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 20:32   

Na salę wkroczyła dość wysoka kobieta w czarnych spodniach i czerwonej bluzce z wyszytym złotą nicią, orientalnym haftem. Ciemne włosy, związane tuż przy głowie, opadały jej lużno na kark... Nie miała przy sobie żadnej widocznej broni.

Wieczór już zapadał, spodziewała się więc znaleźć jakieś towarzystwo do rozmowy. Rozejrzała się po sali, zauważając jakiegoś mężczyznę. Podeszła do niego zdecydowanym krokiem i zagadnęła:

- Można? - spytała, stając przy krześle naprzeciw niego.
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 20:42   

Tygrysica, to do zerminatora czy do mnie?

Kiedy tylko mężczyzna zapytał się o jedzenie, od sali wszedł mężczyzna w zbroi i powiedział:
-Mamy jeszczę trochę jedzenia, ale nie wytrzymamy tutaj dłużej niż dwa tygodnie. Dla tego, każdy obecny, dostanie półtora litra wody, szklankę bimbru oraz bochen chleba wraz z suszonym mięsem na dzień...

Kobiety ustawiły się przy ladzie, a wszyscy żołnierze w kolejce po jedzenie...
_________________
Ostatnio zmieniony przez zkajo 2008-08-17, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 20:49   

Było do Zerminatora, ale jeśli masz czas i ochotę, to z Tobą też mogę porozmawiać ;D

Swoją drogą, "kobiety ustawiły się na ladzie"...? Jeśli to ma być jakiś striptiz, to ja wychodzę :P


Zmieniłem xD Teraz jest 'przy' xD
Ostatnio zmieniony przez zkajo 2008-08-17, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 20:54   

Człowiek pokiwał głową na tak, jedząc właśnie kawałek suszonego mięsa. Był to młody, czarnowłosy mężczyzna. Miał może 24 lata, a na jego głowie zawinięty był bandaż. Na dodatek, zakrwawiony.
_________________
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 21:02   

Kobieta usiadła naprzeciwko bez słowa, skinąwszy głową w podziękowaniu. Była troszkę skołowana - dotąd całe życie spędzała w towarzystwie jednego człowieka, a dziś widziała już z setnego i rozmawiała z czwartym... Nauczona była jednak wytrwałości w dążeniu do celu, a chciała się tu zaaklimatyzować.

- Co Ci się stało? - zapytała, wskazując jego głowę nieznacznym gestem. - Zieloni?
 
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 21:04   

- Łohoho! W końcu coś sensownego w tej norze. Jedzenie i trunki.
Stanął w kolejce. Gdy nadeszła jego kolej poprosił by napełnić jego 0,5 litrową manierkę bimbru (oczywiście jest jeszcze trochę gorzałki w manierce więc chodzi o około 0,4 litra do napełnienia).
- Zrezygnuję z jutrzejszego oraz następnego dnia z bimbru. Ilość w manierce wystarczy mi na około 3 dni. Więc prosił bym o napełnienie jej.
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 21:05   

tygrysica
-Zieloni, - powiedział mężczyzna rzując mięso. -Najśmieszniejsze jest to, że to nie od broni. Grubas drapną mnie pazurem- powiedział uśmiechając się

Rudlis
-Oczywiście, - powiedziałą kobieta nalewając trunek do manierki
_________________
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 21:10   

- Aż tak dotkliwie? To zła wiadomość, że są aż tak zabójczy. Zaczekaj chwilkę - poprosiła i odeszła do kolejki po jadło. Niespodziewana uprzejmość kilku żołnierzy sprawiła, że wróciła już po chwili, niosąc drewnianą miskę z porcją suszonego mięsa, przydzielony jej kawał chleba, dzbanek wody i kubek gorzały na tacy. Powąchała zawartość kubka, po czym z obrzydzeniem odstawiła go na bok. Łyknęła wody i ugryzła kawałek chleba...
- Orientujesz się, jak wielkie są straty? - spytała swego rozmówcę. - Mam na myśli miasto, jak wiele zniszczyli Zieloni?
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 21:13   

-Straty? Wystarczy że wejdziesz na wieżę, a sama zobaczysz. Zniszczyli wszystko co tylko mogli. Tawerna zrujnowana, katedra... katedra jeszcze stoi. Nie wiem co z jej wnętrzem. Wszystko zniszczone. Tyle śmierci. Każdy z nas stracił kogoś bliskiego. Tak przy okazji, jestem Emil, a ty?
_________________
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 21:16   

- Och, wybacz. Tygrysica, miło mi Cię poznać, Emil. Mam nadzieję, że Ciebie to nieszczęście ominęło...? - zapytała niezobowiązująco. Wiedziała, co znaczy ból po stracie kogoś bliskiego. Sama nie wiedziała, czy byłaby w stanie mówić o swym Mistrzu... a słowa mężczyzny obudziły w niej obrazy z przeszłości, znów widziała go, wyrywającego się zielonym potworom...
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 21:18   

Mężczyzna nie odpowiedział na pytanie kobiety, łykając wody.
_________________
 
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 21:18   

Krasnolud nie wiedział gdzie usiąść, praktycznie wszystko było zajęte. Zauważył puste miejsce obok pewnej kobiety, była nią Tygrysica. Podszedł do stolika przy którym siedziała ona oraz ranny w głowę mężczyzna.
- Można się dosiąść? - zapytał.
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 21:21   

- Ależ oczywiście, zapraszamy - odpowiedziała Tygrysica.

Nie drążyła tematu. Rozumiała ból. Nazbyt dobrze.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14