Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vanilla
2009-01-31, 00:26
Jadalnia
Autor Wiadomość
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 22:01   

- pewnie i tak będzie trzeba przedzierać się po kanałach - mruknął Tulkas - pewnie albo tamtędy będziemy uciekać albo jedzenie kombinować - dodał bawiąc się brejką w której porobiły się grudki - jeżeli w kanałach śmierdzi podobnie jak to - tu wskazał z obrzydzeniem na brejkę - to jesteśmy straceni.
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2008-08-17, 22:08   

 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 22:08   

- No nie jestem zwolennikiem ucieczek i krycia się. Dla mnie - Krasnoluda to hańba by kryć się jak jakieś szczury, modląc się do bogów o to by jedzenie się znalazło...Zabraknie jedzenia to wybuchnie panika, ludzie będą chcieli wyjść z Cytadeli. Orkowie na to czekają, mimo iż my ich tak postrzegamy nie są głupie. Co do tych kanałów to sprawdzę to jutro. Wolę już kanały niż pewną śmierć z głodu.
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 22:12   

- A ja wolę kanały od tej brei - myślicie że szybko zaczną się wycieczki za mury? - Tulkas mówiąc to włożył przez pomyłkę rękę do brei - cholera, - powiedział wycierając maź o nogawkę - Tygrysico mogłabyś pokazać wejście do tych kanałów - tak na zaś.
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 22:14   

- Oczywiście, choć chętniej zeszłabym po linie z murów, niż tam wchodziła. Nie myśl jednak, Imrisie, że tylko Ty nie lubisz kryć się jak mysz pod miotłą...
 
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 22:17   

- Zobaczycie jeszcze trochę będą karmić nas tą PYSZNĄ POTRAWĄ - powiedział głośniej gdyż kucharz właśnie koło nich przechodził - zaczniemy się nawzajem zabijać i zjadać. Zobaczycie kiedy skończy się mięso to stanie się piekło - mówił Tulkas święcie wierząc w swoje akopalistyczne wizję.
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 22:20   

To wstrząsnęło Tygrysicą.

Wojownik nie potrafiący wytrzymać kilku dni bez mięsa? Co to za wojownik? - pomyślała.

Nie odezwała się na głos, ugryzła tylko kawałek chleba, którego zjadła dotąd może z ósmą część bochna.
 
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 22:21   

Imlin jestem ;)

- To schodź jeśli Ci życie nie miłe Tygrysico. - dodał z uśmiechem Krasnulud.
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 22:30   

- Wiecie co - mruknął Tulkas który zrezygnował z zabawy brejką położył ręcę na kolanach i powiedział z zapałem - może kupimy sobie kuszę i postrzelamy do zielonych? Zawsze jakaś rozrywka. Idziemy czy oszczędzacie na coś innego? Ja w każdym razie idę! Zaraz wracam idę dowiedzieć się na temat kusz.
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 23:20   

- Słyszeliście to? - zapytała nagle wojowniczka. - Ktoś krzyczał coś jakby "kakapulty"...

Nie czekając na reakcję towarzyszy, wojowniczka rzuciła się do wyjścia, zostawiając niedokończony (według ocen większości ludzi ledwie napoczęty) posiłek na stole.
 
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 00:31   

Imlin wybiegł zaraz za Trygrysicą. Nie bardzo wiedział o co chodzi.
- Byle to był porządny powód bo przerwałem swój posiłek! Kruca fix!
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 11:31   

Elf wszedł do sali.

- ''Prędzej czy później będzie trzeba odbić miasto z rąk orków - może warto zawczasu oczyścić
kanały z zagrożeń?'' - Pomyślał - ''Jednak takie łażenie samemu po kanałach nie jest zbyt niebezpieczne... Aiw szukał więc kogoś kto mógłby mu towarzyszyć...
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 11:33   

Tulkas właśnie wrócił od zbroimistrza i widząc że niestety nie doczeka się walki zauważył sympatycznego na pierwszy rzut oka elfa który wyraźnie miotał się w poszukiwaniu czegoś/kogoś a Tulkas nie widząc innej możliwości poza umarciem z nudów podszedł do niego i zapytał:
- Pomóc ci w czymś?
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 11:35   

Elf zmierzył człowieka wzrokiem.
Nadasz się - powiedział - chcesz zarobić?
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 11:36   

- Co? To znaczy tak... raczej tak a w czym mogę ci pomóc? - spytał Tulkas leciutko zaskoczony pytaniem.
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 11:38   

Szukam kogoś kto mógłby mi towarzyszyć w przeprawie przez kanały - połazimy tam, może znajdziemy coś wartościowego, a jak natrafimy na jakoweś monstrum to dobra rozgrzewka przed walką z orkami będzie. - odparł elf - Idziesz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14