Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vanilla
2009-01-31, 00:52
'Wieża Wiatru'
Autor Wiadomość
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 10:31   'Wieża Wiatru'

Z cytadeli wystaje ogromna, kilkudziesięcio metrowa wieża, na której szycie znajduje się palenisko. Palenisko to, pozwalało na przywołanie posiłków podczas wielkiej wojny. Teraz jednak, kiedy Telding to ostatni bastion, wieża na niewiele się zdaje...
_________________
 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2008-08-17, 13:44   

 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 13:44   

Aiw wbiegł na wieżę i zaczął się rozglądać - chciał rozejżeć się w sytuacji.
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 13:46   

Elf biegł jak oszalały. nagle, potrącił przechodzącą kobietę która była cholernie ubrudzona...
Tak tygrysico, ciebie :P
_________________
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 13:47   

Kobieta mruknęła coś o nieostrożności i odeszła w swoją stronę.

***

Zażywszy kąpieli we wskazanym jej miejscu, Tygrysica wróciła do jedynego miejsca, gdzie kogoś znała...

Szukała strażnika, który pomógł jej wyjść z kanałów, może on ją nieco wprowadzi w ten chaos...
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 13:50   

Tygrysica

Kobieta poszła spowrotem do wieży, lecz nie zastała tam już tego samego strażnika...

Zwierz... um, to znaczy chomik

Elf wbiegł na górę, i rozjerzał się do okoła. Miasto było kompletnie zniszczone. Domy stały w płomieniach, a arena była kompletnie zdewastowana
_________________
 
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 17:52   

Imlin kręcąc się po Cytadeli chodził z miejsca na miejsce. Dotarł do Wieży. Był ciekaw jak wygląda miasto i ilu jest przeciwników. Podszedł do schodów, jego oczom ukazała się nieskończenie długa nić schodów.
- Kruca Fix! Co to za pierun to wymyślił! Cholera, wszędzie trzeba się wspinać. - Zirytowany zaczął się tarabanić na górę. Trochę mu to zajęło lecz gdy ujrzał kres męki zrobiło mu się lepiej. U szczytu stała Kobieta o delikatnych rysach twarzy oraz ponętnej sylwetce. Krasnolud zdziwił się bardzo, od dawna nie widział na wojnie tak pięknych kobiet.
- Łohoho! Kobieta w Twierdzy, hm...ciekawe ciekawe. Co cię sprowadza do samego centrum wojny? Nie mogłaś trafić gorzej. Ah...Zapomniałem się przedstawić, Imlin Dulin. - ukłonił się nisko. - A twoja godność Pani?
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 18:17   

Nie powiem, może być. Moje ubranie się już wysuszyło i przyszłam tu szukać znajomego strażnika, jakby się kto czepiał :P

- Możesz zwać mnie Tygrysicą - uśmiechnęła się w odpowiedzi wojowniczka. - Co mnie sprowadza do centrum wojny? Wojna. Wojna, na którą się nie pisałam i o którą nie prosiłam, a która jednak mnie wchłonęła. W tym centrum jestem jednak nowa i, szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, co ze sobą tu zrobić...
 
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 18:54   

- No cóż, szykuj się Tygrysico. Z tego co się orientuję to będziemy tu trochę siedzieć Kruca Fix. Nie uśmiecha mi się to w ogóle, wolałbym walczyć niźli czekać. Ale co poradzić trzeba się stosować do wyższych rangą choć mi jako Krasnoludowi ciężko to przychodzi. Na razie to nie ma nic do roboty, możesz poszukać zbroi w zbrojowni, a wieczorem wydają pożywienie i trunki - ostatnie słowo Imlin powiedział z uśmiechem na twarzy. - Nie uśmiecha mi się ta wojna...za dużo wspomnień i niezabliźnionych ran..ale co ja tu będę! Jak mówiłem przygotuj się na to, że spędzimy tu nieco czasu...Orkowie będą czekać aż wyjdziemy lub zemrzemy tu z głodu...ale mnie nie znajdą wśród trupów to mogę im obiecać. - ponownie uśmiechnął się Długobrody.
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 18:58   

Imlin zauważył, że Tygrysica skrzywiła się, gdy wspominał o trunkach.

- Cóż, musi być naprawdę źle, skoro daliście się zamknąć... Za Twe rady dziękuję, jednak nie skorzystam ze zbroi, dla mnie byłaby to kula u nogi - uśmiechnęła się. - Nie robicie nic konkretnego? Choćby rajdów? Tylko siedzicie i czekacie, aż zielonym się znudzi?
 
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 20:22   

- Na razie nie trwa to długo w wręcz dopiero dziś zostaliśmy przecież zamknięci. Póki co to oni siedzą i czekają...- odparł podirytowany. - Musze Cię przeprosić Droga Tygrysiczko ale muszę sprawdzić co się na zewnątrz dzieje. - Powiedziawszy to ruszył dalej, starał się coś zobaczyć z wieży.
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 20:27   

I po co ta złość? - zastanawiała się wojowniczka po odejściu krasnoluda.

Postanowiła jednak skorzystać z jego rady. Jako, że powoli zapadał wieczór, udała się do jadalni, poszukać jakiegoś towarzystwa do rozmowy...
 
 
 
Jarema
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 20:54   

Jarema wpadł do wieży trochę szybciej niż planował czego skutkiem był niekontrolowany poślizg zakończony w kupie desek i innych pozostałościach po meblach. Wstał i zaczął przebierać między deskami. Gdy znalazł odpowiednią [ 40x10x2 cm] wyciął rowek na jednym z końców po czym chwycił ją pod pachę i popędził na górne piętro gdzie miał widok na miasto. Gdy dobiegł uspokoił się, wyjął i naładował pistolet po czym umieścił go w rowku. Gdy ukończył czynność wycelował w grupę orków która dobijała się do wrót i wypalił.

ja też chcę zabić jakiegoś orka.
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 20:56   

Co za człowiek... tego się nie spodziewałem xD A co z twoimi płatami czy czymś tam?

Wysokość była naprawdę ogromna, lecz strzał ciągle celny. Mężczyzna trafił w jednego z orków...Dam ci te 20 expa xD Ale więcej już nie dostaniesz ;P Chyba że zabijesz kilka na raz (jakimś cudem). Pamiętaj, ze to nie jest broń w pełni opatentowana. Mogę ci wypalić oczy :mrgreen: Masz jeszcze 29 kul
_________________
 
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 20:59   

Imlin widząc poczynania osoby obok niego nieco się zdziwił.
- Spokojnie panocku. Nie łudź się, że coś tak ubijesz. Spokojnie jeśli o to ci chodzi to będziesz miał czas na zabijanie. Narazie Kruca Fix trzeba tu siedzieć...długo nie pociągniemy - dodał już ciszej. Jako iż zauważył, że zapada wieczór udał się do jadalni coby coś przekąsić i napełnić manierkę z gorzałką.
 
 
Jarema
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 21:01   

Orka zatłukłem


Jarema schował się i wyczekiwał. Gdy pojawił się spora grupa orków która właśnie wybiegła z jakiegoś budynku dokładnie wycelował i wypalił.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14