Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Faust272
2009-03-24, 20:59
Biblioteka Miejska
Autor Wiadomość
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-27, 19:53   

Mroczne elfy to były zwykłe elfy ale skorumpowane, nie chcesz zostać?

-Więc odrzucasz tak chojne zaproszenie mego pana?
_________________
 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2008-06-27, 19:57   

 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-27, 19:57   

- Nie odrzucam tej, jakże łaskawej propozycji, jednak czemuż miałbym się posługiwać nieumarłymi, gdy to ja mogę być źródłem energii i zarazem wykonawcą swych zamiarów? Jeśli posiadam taką moc o jakiej mówisz, to czemuż jedynym wyjściem dla mnie jest zostanie nekromantą, zwyczajnym panem truposzy.
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-27, 19:59   

-Bycie nekromantą to nie tylko zabawa z nieumarłymi. Możesz stać się władcą czarnej magi, władcą ognia, wody, powietrza... Tkwi w tobie taka moc, że możesz posiąść to wszystko, lecz jedynie przez Beliara...
_________________
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-27, 20:02   

- Wiec mówimy o zostaniu mrocznym magiem... To zupełnie co innego... jeśli tak, cóż miałbym zrobić i co Beliar ode mnie wymaga??
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-27, 20:06   

-Musisz jednak wiedzieć, że Beliar to bóg potężny. Nagrodzi cię, jeśli będziesz mu wierny. Ukarze, jeśli nie posłuszny. Czy jesteś gotów by dźwigać berło czarnej magi?

Jest to powarzna sprawa. Będę ci przesyłał zadania na pw, a ty je będziesz musiał wykonywać. Na dodatek, czasami ogarnie cię furia i nie będziesz miał nad sobą kontroli. Może być?
_________________
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-27, 20:09   

- Cóż, magia jest potężną sferą życia... Odpowiedz mi jeszcze na jedno pytanie, od kogo moc ta jest zależna?
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-27, 20:11   

-Moc jest w tobie, ale tylko mój pan może pomóc ci ją zgłębić...
_________________
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-27, 20:13   

- Mówiłeś o konsekwencjach nieposłuszeństwa... O co ci chodziło?? Nie do końca to pojmuję...

Klasyczny zabieg ostrożności...
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-27, 20:15   

-Mój pan wymaga byś wypełniał jego rozkazy. Może obdarzyć cię niewyobrażalną mocą która będzie rosła z każdym dniem, lub cierpieniem...
_________________
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-27, 20:17   

- Czy będę musiał przebywać tutaj... W Teldingu? I czy orkowie będą mogli mi zagrozić, oraz czy będę tylko i wyłącznie pod rozkazami Beliara?
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-27, 20:20   

-Beliar ma swoich pośredników, rozpoznasz ich bardzo prosto, jak, tego dowiesz się kiedy indziej. Orkowie będą stanowili zagrożenie, ale tylko kiedy będzie to konieczne. Będą oni jednak po tej samej stronie co ty... Wszystko zacznie się w Teldingu, a skończy na wyspie Istorach. Pora by ci którzy odrzucili boga ciemność, poznali jego gniew...

Ewentualne podróże też się znajdą
_________________
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-27, 20:25   

- Wiec czyń swą powinność... Jeśli przez to jako pierwszy mogę opanować mroczną stronę natury. Czyń co postanowione...

Moze uda mi sie zostać mrocznym druidem(magiem natury):D pierwszy autorski pomysł, jak szukałem kiedyś nigdzie o tym nie było...
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-27, 20:32   

-Od dziś jesteś jednym z nas...

Nagle wszystkie pochodnie w pomieszczeniu zapaliły się ogromnym, czerwono - czarnym płomieniem. Szepty zamieniły się w krzyki oraz elfa zaczeła otaczać zielona aura. Chwilę potem mężczyzna znalazł się w powietrzu i czół potworny ból który przechodził przez całe jego ciało. Elf zaczął się trząść, jego ręce uniesione w górę. Nagle słychać było monstrualny śmiech i 'coś' powiedziało
-Moja moc, przechodzi na ciebie...-

Po chwili poczółeś ogromny przypływ energi. Chwilę potem pochodnie zgasły i padłeś na ziemię. Aury nie było, maga także nie. Drzwi były otwarte, a twe oczy stały się dziwnie czerwone...

Dam ci kilka nowych speli i expa. Zajrzyj zaraz do kp po zmiany...
_________________
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-27, 20:36   

jak coś, to liczę, zę spelle będą utrzymane z koncepcją... mroczny druid...

Elf wstał. Z lekki zdziwieniem odkrywał swą moc w ciele i zmieniający się na głęboko czarny kolor noszonego już wcześniej niedźwiedziego futra. Bez wahania wyszedł z biblioteki. Nie wiedział co z sobą począć, lecz wolał odnaleźć teraz poszukiwaną mroczną stronę przyrody, mrok i cień.
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-07, 13:38   

Do biblioteki ponownie wszedł niemal stały bywalec. Arboris już bez pytania udał się do komnaty, którą aż nader doskonale pamiętał. Zaraz gdy się tam zjawił ujrzał książkę, którą pozostawił niegdyś na stole. Dziwne, że nie została ona posprzątana. Elf błyskawicznie odłożył ją na regał i zaczął szukać ksiąg o białych, bądź złotych okładkach. Kolory te wzbudzały w nim lekką niechęć, lecz tylko one kojarzyły mu się z leczeniem.

Zawsze warto próbować, jak mikstury drogie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13