Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: zkajo
2008-11-30, 01:38
Warsaw Survival horror
Autor Wiadomość
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-08, 13:07   

John gestem ręki kazał wszystkim stać w bezruchu. Sam obserwował schody przez wizjer. Nie ruszał się, by one go nie usłyszały.
_________________
Pełne KP
 
 
 
REKLAMA 
Pan i Władca


Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-08, 13:27   

 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-08, 13:27   

John patrząc przez wizjer, zobaczył postać, lecz nie mógł określić czy był to zdechlak, czy raczej ucekinier. Osoba ta była kulawa. Wyglądała na dziewczynę, młodą dziewczynę. Miała na sobie owinięty koc i drżała. Podeszła do drzwi, patrząc w wizjer. Wyszeptała coś pod nosem po czym zapukała w drzwi, bardzo, ale to bardzo cicho...
_________________
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-08, 13:36   

ja pierwszy napisałem, że w wizjer patrze... ale dobra, trzeba się dostosować... Zombiak by nie zapukał.

- Kto to?
*Szepnął lekko zaciekawiony biochemik.*
- Hmm... Te zombie by raczej nie pukały. Co widzisz?
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-08, 13:37   

John, widząc zachowanie dziewczynki, zaczął sądzić, że ona jest żywa. Wyjął pistolet, i zaczął otwierać drzwi. Gdy otworzył je, odsunął się z przygotowanym pistoletem, i powiedział tak, by ona tylko usłyszała:
- Powiedz coś i wchodź - wiedział, że zombie nie mówią, dlatego chciał to wykorzystać.

Czytaj dokładnie. Napisałem o wiele wcześniej niż ty.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-08, 13:47   

Już dobra, nie będę się kłócił w każdym razie napisałeś potem, że idziesz przeszukiwać mieszkanie, więc to było równoznaczne dla mnie z twoim odejściem od drzwi.
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-08, 13:52   

Jeszcze jednak przed tobą napisał zkajo, że gdy tylko podszedłem do drzwi, coś sie stało - ktoś wchodził do góry. Czyli innymi słowy on przerwał moją akcję. A wiadomo, jakbym zobaczył stado zombie to nie poszedł bym dalej. Ale dobra, koniec, nie kłóćmy sie o głupoty :P
_________________
Pełne KP
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-08, 13:55   

Sorka, musiałem się pogubić ;p

-Nie strzelaj, proszę...- wyszeptała dziewczynka po czym weszła do mieszkania. Mężczyzna natychmiastowo zamknął za sobą drzwi, na wszystkie zamki. -Jestem Maria,- powiedziała nieśmiało dziewczyna. Jej włosy były czarne jak noc, wyglądała na mniej więcej 14 lat. Była wstrząśnięta i wystraszona...
_________________
 
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-08, 14:02   

John szybko zaprowadził dziewczynkę do pokoju. Przyniósł jej jeszcze parę rzeczy, by się okryła. Poszedł do kuchni, po czym wyciągnął jakieś ciastka czy coś, by dać dziewczynce.
- Masz dziecko, zjedz, pewnie jesteś godna. Skąd jesteś, gdzie mieszkasz, i jak tu trafiłaś? Po za tym skąd wiedziałaś, że ktoś tu jest? -
_________________
Pełne KP
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-08, 14:11   

Dziewczynka wzeiła ciastka z zapałem po czym zatopiła w nich zęby.
-Dziękuję. Uciekałam razem z moimi rodzicami przez różne piwnice. Zgubiłam ich, nie mam pojęcia gdzie są. Ojciec mówił mi że jeśli się rozdzielimy, powinnam szukać schronienia w dużych budynkach jak ten. Byłam pewna że kogoś tu znajdę, sama nie wiem czemu. Z tego co wiem te potwory nie wchodzą do mieszkań o ile nie czują w nich ludzi. Drzwi były zamknięte, więc pomyślałam że jeśli nikogo tutaj nie ma, to na pewno mieszkanie jest puste bezpieczne...
_________________
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-08, 14:21   

- A co Ci się stało w nogę. Kulejesz, może coś poradzimy, do jutra powinnaś wypocząć. Długo tutaj miejsca nie zagrzejemy. Pamiętasz może dokąd uciekałaś z rodzicami?
*Powiedział spokojnie Marek, myśląc, gdzie mogli się podziać rodzice dziewczyny.*
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-08, 14:28   

-To tylko zadrapanie. Kiedy byłam w jednej z piwnic był tam jakiś metalowy słup, kiedy biegłam zahaczyłam o niego nogą.- Kiedy tylko jednak jej rana została odsłonięta przez koc, widzieliście spore szarpnięcie które ciągle krwawiło. Była to dośc głęboka rana. Dziewczyna mogła chodzić, lecz wyglądało na to że przyprawiało to jej głęboki ból...
_________________
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-08, 14:32   

- Cóż, nie znam się na medycynie, czy takich tam sprawach, ale tyle wiem. To trzeba opatrzyć.
*Wziął apteczkę(pisałeś, że coś mamy), a następnie podszedł do dziewczyny.*
- Zna się ktoś na tym?
 
 
husarz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-12, 10:52   

- Myślicie że zombi umieją pływać? - mruknął Marek nadal patrząc na okno.
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-12, 15:36   

Myślałem że ktoś ją opatrzy ale skoro nie...Pogadajcie sobie na temat tej ucieczki. Zdecydujcie co robicie. Ale ty, husarz. Mówisz o wodzie, jeśli myślisz o tym co ja, to brawo! ;-) Teraz jest noc, więc nie wiem, zdecydujcie się. A, radzę popatrzeć na mapę polski by wybrać trasę ;) Pamiętajcie, musiscie mieć zaopatrzenie, żarcie, a jak jedziecie samochodem to i paliwo.
_________________
 
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-12, 15:42   

John, widząc, że nikt się nie pali do opatrzenia rany dziewczynce, sam chwycił za bandaże. Wiedział mniej więcej, co trzeba zrobić, gdyż lata w zawodzie policjanta były obfite w podobne sytuację.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14