Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Główna sala
Autor Wiadomość
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-08, 13:49   Główna sala

Mało kto ma tutaj wstęp więc...

Twym oczom ukazuje się ogromna komnata która niegdyś była używana jako sala powitalna dowódcy miasta. Teraz jako że stolica została zniszczona, potrzebna była nowa sala tronowa. Ta została umieszczona właśnie tu.

Na ścianach wisiały obrazy. Sama komnata miała na oko 40 metrów długości i 20 szerokości. Orzy drzwiach stali strażnicy, a na samym końcu był tron. Nikt na nim jednak nie siedział. Herek wraz z dowódcą stali przy stole grzebiąc w mapach i omawiając plan rebeli...
_________________
 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2008-08-16, 23:20   

 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-16, 23:20   

Aiw podbiegł do wejścia do głównej sali posyłając co jakiś czas kolejne strzały w kierunku nacierających orków. Wziął głęboki oddech i wymierzył - miał zamiar ogniem zaporowym spowolnić wroga by jak najwięcej walczących przedostało się w całości do sali...
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 02:20   

- Kruca fix! Odwrót?! Co to ja szczur jestem by się chować w komnatach! - Wrzeszczał zdenerwowany krasnolud. Nie chciał się cofać, chciał walczyć. Jego słowa usłyszał jakiś rycerz. Był szeroki w barkach i mocno umięśniony. Złapał długobrodego w pasie uniusł i zarzucił na lewy bark. Biegł do Cytadeli.
- Puść mnie ty pierunie! Postaw mnie, a zakończę twój żywot! Opuść mnie Kruca Fix! - darł się niezadowolony Imlin.
Gdy wojownik dobiegł do komnaty Cytadeli postawił Krasnoluda. Poczuwszy grunt pod nogami Imlinowi zrobiło się pewniej.
- Choć tu ty Pierunie, pogruchotam ci wszystkie kości! - Wrzeszczał do rycerza lecz ten zniknął w tłumie. - Kruca Fix! tpfu! - splunął.
Korzystając z chwili Długobrody sięgnął po swoją gorzałkę i uraczył się małym łyczkiem.
- Bądź co bądź to szybko ją nie napęłnię..chyba. - mówiąc to schował trunek.
Rozglądał się po Cytadeli. Widział jak wojownicy wbiegają przez bramę.
- Będziemy tu siedzieć jak szczury?! Trzeba walczyć! Wolę zginąć w walce niż zdechnąć jak szczur! Na co czekamy! Bogowie nas opuścili, trzeba działać! - krzyczał do ludzi wokoło. Darł się tak głośno iż mimo całego hałasu usłyszał go praktycznie każdy.
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 08:57   

Dobra, wszyscy już weszliście do cytadeli. Nie chcę mi sie czekać xD

Bramy zostały zamknięte, a orkowie zaprzestali ataku. Do wrzeszczącego krasnoluda podszedł sam Hektor. Popatrzył się na niego z uśmiechem na ustach.
-Daj spokój żołnierzu. Jeszcze się nawalczysz... Żołnierze! Zostaliśmy zepchnięci do wnętrza! Orkowie będą próbować nas zagłodzić! Od dziś, będziecie mieli przydzielone racje żywnościowe! Angrogh i Denagogh niech będą z nami w tych mrocznych dniach...

Cytadela to dość kompleksowy budynek. Mamy w nim:
Stajnie
Spichlerz
Główną Wieżę
Piwnice, oraz małą niespodziankę od której zależeć może wasze życie ;-)
Zbrojownię
Salę medyka
_________________
Ostatnio zmieniony przez zkajo 2008-08-17, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 13:56   

Błąkając się po cytadeli w poszukiwaniu kogoś, kto mógł by jej choć trochę naświetlić sytuację (ewentualnie miejsca, gdzie mogłaby się przydać), Tygrysica zaszła do jakiejś wielkiej sali...
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 14:01   

Może jakiś gracz pomoże? xD

Kobieta rozejrzała się po sali, widziała przynajmniej setkę różnych żołnierzy. Niektórzy zerkali na nią, gdyż nie widzieli żadnej porządnej kobiety przez kilka dni...

Powiem tak, wiesz... Brałaś kompiel, ale twoje szaty to co? Suszą się nie? xD Powiedzmy że masz na sobie jakąś tam suknię ;P Twoje szaty możesz odebrać w jadalni wieczorkiem jak wyschną ;p

Teraz lepiej tak nie paraduj. Domyślasz się co mogą zrobić 'głodni' żołnierze takiej kobiecie nie? ;)
_________________
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 14:06   

Nie pomogę, bo mi się nie pozwoliłeś "rozdwoić" i być w dwóch miejscach jednocześnie... Pozostaje mi tylko czekać i obserwować akcje innych.
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 14:07   

No, to rzeczywiście zmienia sytuację...

Wiesz, co mogę zrobić "głodnym" żołnierzom? ;D


Zdawszy sobie nagle sprawę ze swego dość nieciekawego położenia, Tygrysica prędko wycofała się, skąd przyszła.

Czyli wyłączasz mnie z użytku do wieczora? ;P
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-17, 14:12   

Jak chcesz paradować w tych szatach, to proszę cię bardzo, ja nie mam nic do tego...
Arobrisie, nie rób mi tu wyrzutów. Jesteś albo tu, albo tam...
_________________
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2008-08-17, 14:13   

No to do wieczora, nie będę psuć swojego image'u ;P I tak mam gości...
 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 14:18   

Nie robię wyrzutów... Ja się już przyzwyczaiłem, a w krypcie mam lepiej, bo tam wszystko jest dla mnie i nikt mi nie dobije gościa z którym walczę:D
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 15:37   

- Racje żywnościowe!? Będziemy zdychać po kolei, aż wszyscy wymrzemy z głody jak żebraki. - odparł Imlin na słowa Dowódcy.
Chwycił za gorzałkę i napił się porządnego łyka. Jego ciałem wstrząsnął dreszcz.
- Łahu! Ah...kocham to uczucie. - powiedział chowając gorzałkę za pas.
Gdy wykonywał tę czynność uświadomił sobię iż nie oszczędzał trunku i w butelce została resztka. Niezadowolony tym faktem poszedł do spiżarni szukać zapasu coby mógł sobie dolać.
 
 
uran
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 18:11   

- Zabiłem tylko 4 kurczę - mruknął uran który zaczął czyścić głowice młota na której były odłamki kości orka oraz sporo krwi. Po chwili podniósł się i ruszył powęszyć po cytadeli.
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-08-17, 20:16   

Po sali krzątał się mały hobbit. Szukał jakiegoś ustronnego miejsca, gdzie mógłby się rozłożyć. gdy znalazł odpowiednie miejsce, w cieniu i z dala od reszty ludzi i co ważniejsze, od strażników, cichutko wyjął małą skrzynkę. Zasłonił ją płaszczem i zaczął otwierać skrzynkę wytrychem. Gdy już to zrobił, zaczął oglądać rzeczy, które się w niej znajdowały. Co chwila sprawdzał, czy jakiś wścibski strażnik nie interesuje się, co on robi. Nie chciał mieć problemów. Gdyby ktoś go obserwował, hobbit szybko schowałby skrzyneczkę.

Faust ci powie co to jest na pm, on ci to dał, ja ni mam pojęcia, a nie chcę chłopaka do nerwicy doprowadzić xD Ale, możesz już robić inne rzeczy...
_________________
Pełne KP
Ostatnio zmieniony przez zkajo 2008-08-17, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 23:19   

Elf wbiegł do sali , chciał ostrzec mieszkańców Telding lecz poślizngął się na posadzce.
Wstał rzucił epitet pod adresem podłogi po czym zaczął krzyczeć:

- ,,Ludzie!! Orkowie katapulty szykują! Gotujta się do walki!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14