Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekrutacja
Autor Wiadomość
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-10, 23:36   Rekrutacja

Zgodnie z obietnicą otwieram dziś rekrutację. Ci którzy się tu wpiszą, a ich zgłoszenia zostaną potwierdzone, zostaną dodani do specjalnej grupy która widzi działy z grą. By rekrutacja została potwierdzona, musisz spełnić następujące warunki:

1. Napisać kartę postaci i umieścić ją w TYM dziale!
2. Napisac następującą formułkę: 'Przysięgam że uznaję słowo Mg, moderatora czy admina za świętość...' :D
3. To chyba wszystko...
4. O czymś nie zapomniałem? Aha, historia ma być także dodana!

Ci co chcą zachować stare postacie niech napiszą na starym forum...
 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2008-04-11, 14:39   Nadchodzę!

 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 14:39   Nadchodzę!

Witam wszystkich!Oto moja postać:

Kegan Khatala
*****************
Człowiek,mężczyzna
*****************
lat: 34
*****************

Kegan,wysoki dobrze opalony,czarnowłosy
człowiek,z włosami zapiętymi w koński ogon
ubierający się w typowy strój mieszczanina
i skórzaną zbroję.Nie wiadomo skąd w sumie
przybył do telding...Jedyne co wiadomo to to
że cierpi na ciężki przypadek amnezjii...
Nie pamięta nic sprzed tajemniczego wieczoru
gdy pojawił się obdarty i krwawiący pod murami
Telding...Cały czas wypełniają mu próby odzyskania
pamięci co z czasem przerodziło się wręcz w pasję...
Co do samego charakteru Kegana, jest to elokwentny
choć ponury osobnik,z natury jest wyrzutkiem
i poszukiwanie informacji o własnej przeszłości
zabiera mu zbyt dużo czasu żeby mógł to zmienić...

(Co do tych wspomnień to taka jakby część questa,którego
sobie ułożyłem w głowie i tyczy się wysp pamięci i takich
spraw,nie będzie za niego pewnie Expów ale to taki jakby mój
własny cel gry który mnie zmotywuje i nada trochę klimatu
opowieści...)


*****************************************************************

Siła:3+1
Zręczność:5
Inteligencja:4
Charyzma:3+1

Umiejętności:
Walka wręcz level 1 +1 rasowe(oba punkty idą
walkę bronią jednoręczną)
Walka na dystans level 2(oba punkty na miotanie
przedmiotami)
Umiejętności magiczne level 2
Parowanie level 1
Zdolności przekonywawcze level 1

****************************************************************

-zestaw pierwszej pomocy
-Plecak
-skórzana zbroja
-Zakrzywiona szabla(broń zwykła)
-Masakrator(Zakrzywiona szabla, tylko że specjalna,
bardzo ostra, do cięć w punkty witalne)
-Sakiewka z 20 sz Teraz dajemy 20 na początek
-Oriony (10 sztuk,miotanki,coś jak Shurikeny) Liczy się jako broń, nie dam
Ostatnio zmieniony przez zkajo 2008-04-11, 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rudlis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 22:02   

Imię: Imlin Dum

Wiek: 68 lat

Płeć: Męszczyzna

Rasa: Krasnolud

Wygląd: Imlin wzrostem nie przewyższa swoich Długobrodych towarzyszy. Twarz zakrywają mu długie, brązowe włosy. Jego broda jest tak długa, że podczas walki ma ją za pasem by nie przeszkadzała. Niegdyś nosił zdobione złotem zbroje płytowe lecz po Wielkiej Wojnie stracił je. Teraz zadowala się kolczugą sięgającą mu do kolan. Jego brzuch przytrzymuje szeroki skórzany pas. Na plecach znajduję się oburęczny topór, którym walczy. Darzy go wielką miłością, ponieważ nie raz ratował mu życie. Przy pasie nosi trzy małe nożyki do rzucania. Jego buty wykonane są z twardej, byczej skóry.

Historia: Imlin urodził się w wiosce gdzieś na południu Eredanu. Wychowywał się w rodzinie pełnej miłości lecz jego ojciec był dla syna surowy. Było to ściśle powiązane z chęcią ojca, nie chciał by Imlin wyrósł na „mamisynka”. Od młodego szkraba ojciec uczył go posługiwania się bronią. Szczególnie dobrze wprawił się we władaniu Toporami. Dorastał w domu. Gdy osiągnął wiek około 30 lat wybuchła Wojna, którymi prowodorami byli Ludzie, potem nazwali ją Wielką Wojną. Wraz ze swoimi współplemieńcami bronili się przed ludźmi lecz w końcu polegli. Wśród żyjących był Imlin. Na wojnie poległ jego ojciec. Od tamtego czasu nie nawidzi ludzi. Ma do nich żal, lecz z przymusu nieraz musiał zakładać z nimi pakt. Błąkając się po kontynencie trafił do Teleding. Nie wiedział czego może się spodziewać, przekroczył próg bram...

Statystyki:

Siła: 9
Zręczność: 5
Inteligencja:
Charyzma: 3

Umiejętności:
Walka wręcz (oburącz): 3
Parowanie: 1
Walka na dystans: 2
Zdolności przekonywawcze: 1

Ekwipunek:
- Oburęczny Topór Rodu Dumów( broń specjalna)
- Trzy małe noże do rzucania.
- Hubka i krzesiwo
- Plecak
- 15 m liny
- śpiwór
- kolczuga
- 0,5l butelka dobrej gorzały
- 20 sz
 
 
Ulryk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-13, 17:59   

A zobaczmy co z tego wyjdzie :-)


Ar_Ulryk

Człowiek , mężczyzna

lat: 38

Wygląd: Wysokiej postury i dość barczysty człowiek , posiadający długie czarne włosy gdzieniegdzie można dostrzec siwe pasam włosów i obfita czarna brodę , twarz surowa naznaczona wieloma bruzdami , ubierający się w czerwone szaty pod która nosi normalne ubranie, otulony w płaszcz ze skóry wilka.

Historia: Przeszłości , teraźniejszość , przyszłość … co było kiedyś nie wiem … tylko ulotne scenki potężnej budowy człowiek przepowiadający że nadejdzie chwila kiedy będę musiał się zdecydować jaka droga postąpić i natychmiast po tych słowach kazał mi chwycić młot i trenować dalej . Dom , szkoła życia i walki o sprawiedliwość … nie słowa ale czynami , miażdżąc pomioty zła i chaosu … miejsce kazali nam nazywać pustelnią ale były to jednak ruiny jakiejś dawnej świątyni , jakiegoś zapomnianego bóstwa lecz przekształcone teraz w świątynię Angrogha i miejsce do trenowania jego sług którzy mają zostać posłani by zwalczać zło , wszystko to znajduje się o dziwo pośród gór gdzie króluje wiecznie zima …czas przemijał , trenowałem , medytowałem , stawałem się silniejszy czekając na swoja chwile …końcu nadszedł ten dzień „wstań , otwórz oczy gotuj się do drogi ” wykonałem te polecenia po kolei a gdy otworzyłem oczy ujrzałem wielkiego białego wilka , sam w tej Sali nie byłem lecz reszta była pogrążona w medytacji „ich chwila też nadejdzie , teraz pora na ciebie” rzekł ponownie do mnie … wiedziałem że oto nadeszła chwila , w oczach wilka płoną ogień „ruszaj przez góry , trafisz w końcu do wielkiej warowni tam spotkasz swój los” o tych słowach drzwi otworzyły się z trzaskiem , przerznie wyszedł wilk … stałem tak czekając chwile myśląc o jego słowach , wszyscy poza mną byli pogrążeni w medytacji …zebranie ekwipunku nie było problemem wszystko było gotowe kiedy pojawiłem się w swojej celi …ruszyłem oto w drogę dzierżąc swój młot oraz ciasno otulając się płaszczem ze skóry wilka …był to początek

Siła:8 ( +1 )
Zręczność:4
Inteligencja:
Charyzma:3 ( +1 )

Walka wręcz : Dwuręczne 3 (+1 )
Parowanie 3
Zdolności przekonywania 1

Ekwipunek:
Oburęczny młot wiary (broń specjalna)
Długi nóż
ubranie
torba podróżna
bukłak
płaszcz ze skóry wilka
skórzana zbroja
bandaże
20 sz

mała uwaga, dodaj bonusy rasowe
Ostatnio zmieniony przez zkajo 2008-04-14, 15:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
LordzFc
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-13, 21:19   

to byłem ja

Więc wrzucam tu

Imię: Adad Nasargiel
Wiek: 66(odkąd przebywa na Ziemi)
Płeć: Mężczyzna

Rasa: Krasnolud

Historia: Adad był władcą piorunów a także bogiem huraganów i opadów jednak los tak zrobił iż został zepchnięty z potężnej góry Unael. Ciężko mu było przetrwać, jednak z czasem zaczął dzielić los swych nowych kolegów. Dawnego dumnego króla zastąpiła potulna postać, chce odzyskać swą dawną potęgę, poprzez pokorne wykonywanie poleceń. Służenie nawet prostym chłopom. Czy to go sprowadzi na dobrą drogę, czy odzyska swą dawną chwałę? Tego nie wiadomo. Sporo wyrządził krzywd nie tylko ludziom, ale i innym narodom. Te wszystkie katastrofy, te apokalipsy opisywane w dawnych zapomnianych już księgach to oczywiście jego sprawka. Ile stworzeń zabił, tego nie wiedzą nawet jego dawni słudzy. Było ich tyle, ze gdyby można by położyć jeden obok drugiego to cały obecny świat by pokryli. Jednak nie ma winy bez kary. A pokorne służenie to tylko część jego kary. Teraz ma pomoc uczestnikom uratować przed zagładą świat. Kto wie ile mu jeszcze przyjdzie walczyć, wykonywać poleceń.
Sam Adad włada doskonale magią, w końcu był bogiem piorunów. Poza tym posiada ogromną siłę. Bronią jego to ciężki topór błyskawic, jednak nie dwuręczny, ale jedno. W drugiej ręce trzyma równie masywną tarczę. Na głowie ma szyszak, zbroje skórzaną, gdzieniegdzie pokrytą zardzewiałymi łuskami. Z wyglądu nie rożni się od krasnala. Długa biała broda, niska masywna postura ot nic wyróżniającego go z tłumu.
Statystyki i umiejętności:
Siła: 5 +2
Zręczność: 5
Inteligencja: 3
Charyzma: 2
Walka w ręcz: Jednoręczne: 3 +1
Kradzież: 2
Zdolności przekonywawcze: 1
Handel: 1
Ekwipunek:
Masywna Tarcza
Topór błyskawic(specjalna)
Krótki miecz jednoręczny
Szyszak
Zbroja skórzana na której gdzieniegdzie są zardzewiałe łuski
Skórzane buty
Plecak

Uważaj na pisownie, kilka byków było...
Ostatnio zmieniony przez kastyl 2008-05-26, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zryty 
Wódz Tępa Paua


Dane w grze
Rasa: Niziołek
Miano: Imruf
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 29
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 216
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-16, 21:31   

Imię: Eldidilla
Wiek: 100 lat
Płec: Kobieta <rodzynka w grze :P P>
Rasa: Elfka
Historia:
Eladilla jest elfką z rodu, który posiadał swego czasu (przed najazdem orków) gromne gospodarstwo. Eledilla była szkolona na czarodziejkę, jednak wybranek jej serca był dzielnym wojownikiem, więc ona równiez potrafi władać mieczem. Magii uczyła się u pobliskiego maga, ktry był w tej sztuce Arcymistrzem. Żyło się im dobrze, spokojnie i w dostatku. Aż do czasu najazdu orków...
Ten dzień zmienił wszystko. Orkowie plądrowali, grabili i niszczyli wszystko wokół. Eledilla była akurat na lekcji u Maga, który przekazał jej magiczną laskę iotworzył portal przenoszący do Teldingu.Jednak zaklęcie nie było doładne i elfka wylądowała w lesie w pobliżu miasta...
Ekwipunek:
Laska Arcymistrza Magii[special weapon]
Długi miecz
Zioła lecznicze
Ciemnozielona szata z kapturem[niby pancerz]
Zdobiona chusta[Do np. zakrycia twarzy]
?Magiczny proszek elfów?[?usypia?]
20 sz
Statystyki:
Siła:4
Zręczność:1
Inteligencja:8
Charyzma:2 +2
Umiejętności:
Walka wręcz broniami jednoręcznymi: 2
Umiej. Magiczne: 4
Walka na dystans: 0 +1
Um. Przekownywania: 1
Ostatnio zmieniony przez zkajo 2008-04-16, 22:04, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Dragon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-16, 21:34   

Wiem, że to nie ten temat, ale trzeba mieć siły 6[!] aby mieć taką walkę mieczem i 8 inteligencji[!], aby mieć tyle na magie. Czytaj regulamin. Sorry za spam.

żaden spam. Dzięki za wyręczenie.
Ostatnio zmieniony przez zkajo 2008-04-16, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-16, 21:50   

Witamy ponownie Zryty :)
Życzę więcej szczęścia...
_________________
 
 
 
Dragon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-16, 21:55   

No, chyba nie Zkajo. On ma 20 statystyk. Patrze porządniej człowieku, bo ja tu robię za admina. To Ty powinieneś to zauważyć... Sorry, ale taka jest prawda, bo to ty robisz zasady. ;-)
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-16, 22:04   

jush zmienione
_________________
 
 
 
Werakles
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 19:07   

1. Imię: Werakles Smocza Gwiazda ( wystarczy Werakles )

2. Wiek: 35

3. Płeć: mężczyzna

4. Rasa: Człowiek

5. Historia postaci:
Werakles urodził się w Volcie. Był synem jednego z tamtejszych oficerów dzięki czemu od dziecka był szkolony i uczony strategii, walki nie tylko mieczem i tarczą, ale też kuszą* jaką otrzymał od ojca na 20 urodziny. Niestety jego ojciec zginął w bitwie z orkami, a on sam musiał uciekać z oblężonej Volty jednak pamiętał o wpajanej mu przez ojca lojalności wobec królestwa. Brał udział w oblężeniu Veszhna (nie wiem jak odmienić nazwę) i innych miast. W końcu oddział, w którym służył wpadł w zasadzkę goblinów i został wyrżnięty, a on cudem przeżył i resztkami sił uciekł z pola bitwy. Błąkał się po lasach i polach ranny i chory. W końcu pewnego dnia spotkał grupę uchodźców, którzy zabrali go do Teldingu gdzie został opatrzony i wyleczony. Dostał także nowy ekwipunek, ponieważ ze starego została mu tylko jego kusza. Teraz jest gotów by walczyć dalej z orkami.

*jest to kusza ze specjalnego lekkiego metalu ze specjalną korbką, którą się pokręca co przyśpiesza ładowanie oraz ma zasobnik z pięcioma bełtami dzięki czemu może strzelać 5 razy bez ładowania. Ta kusza jest tak wielka, że można z niej strzelać kotwiczkami z przymocowaną linką .

6. Statystyki i umiejętności:
Siła: 3 +1
Zręczność: 6
Inteligencja: 3
Charyzma:3 +1

Walka wręcz:1 +1[wszystko walka jednoręczna]
Walka na dystans:3[wszystko kusznictwo]
Zdolności przekonywawcze:2
Handel:1

7. Ekwipunek:
-Wielka kusza(opis patrz historia)[broń specjalna]
-Skórzana kurta z metalowym szyszakiem i czarnym płaszczem z kapturem[pancerz]
-miecz jednoręczny[broń]
-20 bełtów w kołczanie[rzecz osobista1]
-ubranie (spodnie, koszula, buty, pas…)[rzecz osobista2]
-Plecak podróżny[rzecz osobista3]
-Bukłak z wodą[rzecz osobista4]
-kotwiczka z przymocowaną linką [rzecz osobista5]
-Hubka i krzesiwo[rzecz osobista6]
-20 sz w sakwie u pasa

Wiadomość go Mistrza gry:
Jeżeli będę miał za dobrą broń specjalną to proszę usunąć jakąś rzecz osobistą, bo bardzo mi zależy na tej kuszy.

Zamiast 3 kotwiczek mogę Ci dać jedną. Nieprawidłowo rozdzielone umiejętności. Pamiętaj, że musisz mieć 2 razy więcej punktów statystyk, niż wymagana od nich umiejętność. W Twoim przypadku nie możesz mieć walki na dystans na poziomie 3 przy 5 poziome zręczności. Musisz mieć 6 zręczności dal 3 poziomu umiejętności; 2 punkty statystyk dal 1 punktu umiejętności; 8 punktów w statystyce dla 4 poziomu umiejętności itd. Poza tym musisz rozdzielić walkę na dystans i walkę wręcz na kolejne podgrupy - patrz zasady. Nie pozbawię Cię miecza, możesz mieć kusze i broń zwykłą.

Popraw.
Ostatnio zmieniony przez Faust272 2008-04-27, 19:07, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
polak93
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 10:43   

Imię: Longinus ( Longin to zdrobnienie)
Wiek: 52 lat
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek

Historia:
Longin był potomkiem rodu wielkich wojowników i generałów którzy od niepamiętnych czasów walczyła przeciw potędze orków. Stając na polu bitwy wraz ze swoim potężnym mieczem sieje postrach wśród wrogów i podnosi morale przyjaciół. On znany głównie z dobrodusznej i pobłażliwej postawy i rodowego miecza.
Podczas licznych najazdów orków dowodził licznymi oddziałami które nie tylko broniły się ale równie często atakowały orków którzy nauczyli śmiertelnie lękać się ,, siwego miecza,,( Longinusowi orki nadały takie przezwisko z powodu siwizny która pojawiła się u niego zaskakująco prędko), lecz pomimo olbrzymich wysiłków siły ludzkie topniały i w końcu musiały przejść do obrony grodów i mniejszych twierdz.
Longinus mimo to często wraz z gwardią przemierzał swoje włości podróżując od grodu do grodu nawołując do odwagi i wytrwałości w oporze przeciw orkom.
Ostatnio usłyszawszy o większej rebelii udał się do twierdzy służąc władcy radą, pomocą i
wielkim mieczem.

siła:8 + 1
zręczność:0
inteligencja: 2
charyzma: 5 + 1

Umiejętności:
- Walka wręcz: miecz dwuręczny 3 + 1
- Zdolności przekonywawcze 2
- parowanie 2

Ekwipunek:

- Rodowy miecz oburęczny ( broń specjalna)
- Pancerz skórzany ( taki skórzany kirys)
- Czarne Ubranie podróżne
- Ciężki płaszcz
- Chorągiew dziedziczna w rodzie( Używana tylko w większych bitwach teraz złożona w
płaszczu)
- Kij do chorągwi ok. 3 metry z grotem na końcu
- Róg sygnałowy

(poprawiłem mam nadzieję że jest ok, a wzrost zmienię na 190-w końcu słynął z wielkiej krzepy i wzrostu :-P )
( co do reszty Longin jest w sile wieku)

Dodany
Ostatnio zmieniony przez Faust272 2008-04-27, 19:48, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Dragon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 12:03   

IMO jednak też powinieneś to zmienić. Bez przesady, taki dziadek w walce już nie jest taki dobry co 30 latek, 20 latek a nawet 40 latek. Po prostu niech GRA będzie rzeczywista trochę. Na Twoim miejscu zmieniłbym wiek na max 45, ale to i tak dość dużo. ;-)
 
 
polak93
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 12:08   

Ale mi chodzi o potężnego rycerza z tradycjami dawnych dni - cóś jak longinus z ogniem i mieczem...
 
 
Argon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 13:30   

Tak wiem, nie powinienem się tu wtrącać, ale muszę wyrazić własne zdanie. Mianowicie co Wam szanownym MG nie pasuje? Każdy tworzy WŁASNĄ postać wg tego jak chce. Jeśli facet chce starszego mężczyznę - ja nie widzę problemu. Nie ograniczać graczy - oto moje motto. Wcześniej był spór o klasy postaci, które ograniczały, jednak inie przeszły. A co do realności świata Dragon - no cóż, magia też jest nierealna ;p. Amen. Ale i tak zrobicie jak uważacie.
Ostatnio zmieniony przez Argon 2008-04-27, 13:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 19