Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Faust272
2009-03-24, 21:01
Odbudowa Bramy
Autor Wiadomość
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2009-02-15, 14:13   

Bo ja wiem? Ja tu gram dla przyjemności gry i możliwości wyżycia się w wushu, a nie dla expa ;) Co dasz, to wezmę :D

Po skończonej walce Tygrysica rozluźniła mięśnie, przebiegła palcami po miejscu uderzenia przez nieumarłego, aby upewnić się, że nie stało się jej nic poważnego... Rozejrzała się jeszcze, aby upewnić się, że nikt nie zamierza jej w tej chwili niepokoić - ostatecznie, wciąż miała za zadanie trzymać wartę przy bramie, a do końca nocy było jeszcze daleko. Jeśli nic nie wskazywało na nadchodzące problemy, zdjęła z pleców kij, dopiero po chwili zdając sobie sprawę z tego, czemu jest nazbyt ciężki i zbyt gruby - wciąż trzymała ten kawałek drewna, podniesiony przed walką z psami, czy też wilkami. Odrzuciła go z niesmakiem, ale zaraz pocieszyła się - przecież wolała walkę bez broni... Złożyła ręce wzdłuż ciała, wykonała kilka oczyszczających oddechów i wyprowadziła kilka prostych uderzeń, rozpoczynając swoją ulubioną formę kata...

Której nie będę opisywać, bo dla mnie to godzina roboty, a i tak nie szło by tego pewnie zrozumieć ;)
 
 
 
REKLAMA 
Namiestnik


Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Wysłany: 2009-02-16, 14:55   

 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2009-02-16, 14:55   

Po jakimś czasie (około półtorej godziny) powietrze wypełnił miarowy stuk podkutych butów i zgrzyt wysłużonych kolczug i pancerzy. Z uliczek wyłoniły się trzy postacie. Nie krył swojej obecności. Jedna byłą ubrana w zbroję skórzaną i miała kuszę, drugą przyozdabiał popękany napierśnik, trzeci miał na sobie zbroję paskową. Za tą trójką wyłoniła się czwarta postać i szybko dreptała w stronę bramy.

- Dobra, znalazłem zmienników. - Powiedział majster. - A gdzie jest drugi najemnik, ten co był z Tobą? A nieważne. Dobra, dzięki wielkie za pomoc, oto Twoja zapłata, jesteś już wolna.

Majster podał Tygrysicy niewielki mieszek i podreptał z powrotem do żo0łnierzy, zamienił z nimi kilka słów i odszedł w jakąś boczną uliczkę.

Żołnierz z kuszą wdrapał się na rusztowanie i obserwował wszystko z góry. Tan z napierśnikiem wyjął długi miecz i oparł się na nim wbijając go przedtem w ziemie. Trzeci żołnierz zajął się rozpalaniem ogniska.

Mission Accomplished
+ 75 EXP
+ 25 sztuk złota
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2009-02-16, 21:25   

Zdziwiło ją wręczenie jej pieniędzy - w końcu to była tylko pomoc władzom miasta - chyba jego mieszkańcy (o ile mogła zwać się "mieszkanką" Telding) powinni pomagać władzy? Cóż, jeszcze dużo czasu minie, nim przyzwyczai się do tej kultury. Wzruszyła ramionami. Była jeszcze noc, ale nie czuła zmęczenia, rozgrzała ją walka... Ruszyła niezobowiązująco w stronę Cytadeli - jeśli gdzieś miało się coś dziać, to właśnie tam, a nocny spacer po mieście też będzie przyjemnym doznaniem...

Czytaj: nie mam pojęcia, co dalej xD
 
 
 
Carl 



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Natariel
Pełna KP

 
Wiek: 85
Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 713
Wysłany: 2009-02-16, 21:28   

Jeśli nie wiesz co z sobą począć-zacznij kopać doły na Euro :-D
_________________
Ilość hejterów jest wyznacznikiem fejmu
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2009-02-16, 21:35   

A najlepiej idź się przespać, zjeść coś i odpocząć. A może nawet skusisz się na wydanie punktów doświadczenia, których już sporo sobie uciułałaś na Karcie.
 
 
 
Tygrysica 
Master Tigress



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Tygrysica
Pełna KP

 
Pochwały: 7
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 493
Wysłany: 2009-02-16, 22:36   

Jeszcze tylko 70 :)

Przespać się? Dobry pomysł... pytanie, czy Cytadela wciąż gości swych obrońców, czy zostaliśmy wyrzuceni na bruk i muszę szukać gościny w gospodzie... która nota bene nie została jeszcze odbudowana ;)


Kombinuj dziewczyno!
Ostatnio zmieniony przez Faust272 2009-02-17, 09:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2009-02-17, 11:08   

Ja się kryłem po piwnicach i żyje, i też to Tobie polecam, chyba, ze nie chcesz złapać kataru :P
_________________
Pełne KP
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14