Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki system lubicie najbardziej?
Autor Wiadomość
Dragon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-12, 14:26   Jaki system lubicie najbardziej?

Co lubicie najbardziej. Warhammer, D&D, Nauroshima? Mówcie! :-D Mi najbardziej przypadł do gustu WFB. D&D tak sobie, a resztę znam tylko troche, lecz na tyle, że niezbyt mi się spodobała. ;-)
 
 
REKLAMA 
Pan i Władca

Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-12, 14:42   

 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-12, 14:42   

WFB jeszcze nie próbowałem grać chociaż modele są nawet, nawet. Najbardziej podoba mi się chyba WH:40k i lotr na drugim miejscu.

W 40k gram Chaos SM, a w lotra Harad i East.

Always bad guys XD
_________________
 
 
 
Dragon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-12, 16:08   

Raczej mi chodziło jaki system, nie figurkowy. :-D Lecz nieważne. Można się wypowiadać i o tym i o tym. Co do tego co już wspomniałeś, to i tak najbardziej lubię WFB, lecz zbieram/zbierałem też Lotra. Więc z WFB zbieram Wood Elves, całkiem fajna i miła armia. A w lotrze grałem Gondorem. Też bardzo fajna armia.
PS: To zagraj, zagraj w WFB. Bardzo fajna gra i polecam ChAoS. Wymiata. Mi się bardzo podoba i sam się dziwię, że go nie zbieram. :roll:
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-12, 16:11   

Aaaaaa... oświeciłeś mnie XD

Ja zbieram tylko i wyłącznie CHAOS! Chaos rapes the virgins xD
_________________
 
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-02, 23:22   

IMO Chaos battlowy jest nieco przegięty. A właśnie robie re-paint armii ( Kartofle!! ) na 1500 (Przemalowuje wszystko poza longbeardami .Ah ten zapach nowego blistra longbeardów z 5 edycji...Tego sie nie zapomina ;-) . Wole zostawić tak pomalowanych jaq są na pamiątke... )pkt . do WFB i zastanawiam się nad wyborem kolorystki. Jakieś propozycje?
 
 
Dante
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-19, 11:31   

Aż dziw bierze, że na forum poświęconym RPG cicho w temacie o RPG.
I ponownie zacznijmy od początku...
Monastyr, system który zajmuje w moim zblazowanym serduchu miejsce honorowe, od niego to zaczęła się moja historia z RPG. System mocno stawiający na kreatywność MG i graczy, lecz dla mnie genialny.
WHRPG, kolejny system należący do czołówki, bite dwa lata grania w niego, jest nieco niegrywalny z powodu niemieckojęzycznych nazw, lecz z pomocą MG i to można zmienić.
Wampir Maskarada, jeden z systemów, które poznałem niedawno, system trudny i stawiający na umiejętności gracza, lecz i MG. System typowo narracyjny.
Paranoja, system polskiej produkcji, swego czasu zakazany i wycofany z druku, jednak powrócił i znów niszczy mózgi młodym graczom.
Death Mirror, system na którym oparty jest klan RPG Silizard mateczka moje, jeżeli chodzi o jakiekolwiek internetowe RPGowanie.
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-27, 13:55   

[quote="Dante"
WHRPG, kolejny system należący do czołówki, bite dwa lata grania w niego, jest nieco niegrywalny z powodu niemieckojęzycznych nazw, lecz z pomocą MG i to można zmienić.
[/quote]

Chodzi ci o nazwy miast ( Wolfenburg, Marienburg itp. ) ?
Nieboracy i tak rządzą xD.
 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-12-28, 00:34   

Widzę, że jestem jedyny, który obrał słuszną drogę i służy Imperatorowi. Zbieram SM, mam zamiar IG, ale nie mam kasy na nich. Gram też w Lotra, Harad, dawniej Isen, Mordor i gondor.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12