Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Faust272
2008-10-26, 08:24
Warhammer - Weekendowa edycja !!! ;D
Autor Wiadomość
freather
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-03, 22:35   Warhammer - Weekendowa edycja !!! ;D

Na początku powiem, że ta sesja będzie prowadzona tylko w weekendy. (ze względu na brak czasu;D)

Sesja będzie prowadzona zasadami Warhammera. Używanych jest tylko 6 współczynników:
- WW [walka wręcz]
- US [umiejętności strzeleckie]
- ZR [zręczność]
- OGD [ ogłada]
- S [siła]
- WT [wytrzymałość]

W podaniach/zapisach proszę o napisanie imienia, profesji, rasy, ekwipunku oraz historii.
Na statystyki będę rzucał ja ;D. I umiejętności dawał według historii. Proszę abyście wybierali profesje z podstawowych profesji z podręcznika warhammera i ich ekwipunku. Info o akcji postaram się napisać jutro rano . ;D
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2008-10-03, 23:43   

 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-03, 23:43   

Wszystko ładnie i pięknie. Ja mam podręcznik do młotka ( 2 ed. ) ale chyba jedyny fa forum...
Nie ma co, to sobie pograłeś :D .

Nawet jeśli roześlę podręcznik to niektóre lenie nawet do niego nie zajrzą.

Niedługo skrobnę KaPeke
 
 
freather
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-03, 23:46   

Jeśli ktoś potrzebuje mam wszystkie podręczniki do młota u siebie na kompie to moge wysłać ;D
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-04, 10:05   

Dżizys. Ale ludzie pokroju (dobra, nie będę mówił po nicku :p ) nawet 10 stron podręcznika Nieboraków nie przeczytają bo im się nie chce. Roześlij, ciekawe ile ludu przeczyta.
 
 
Tulkas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-04, 10:30   

Chomik nie przeczytałem bo mi jak wczytywałem to mi ekran latał i nie chciało się ładować a nie chciało mi się czekać więc wziełem po łepkach. Może lepiej byłoby tu wkleić minimalną ilość danych by dało się grać bez czytania podręcznika?
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-04, 12:16   

Nie wiesz o czym mówisz. Po to jest ta cała mechanika by gra była zbalansowana. Te 10 stron wycięte z podręcznika Nieborakuff to ABSOLUTNE MINIMUM. Co do Warhammera to tych stron będzie z 50 - 60.
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-04, 14:21   

Tylko jedno pytanie: Mogą być już gotowe postacie?? (tzn. kiedyś już zrobiona przeze mnie)
 
 
freather
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-04, 14:59   

Hehe, mogą być tylko nie przesadzone no i żeby były wymienione powyższe informacje w kp :-D i prosze nie spamujcie tu :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13