Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Faust272
2009-04-03, 18:52
Wyniki konkursu (czerwiec - lipiec)
Autor Wiadomość
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2008-07-07, 19:17   Wyniki konkursu (czerwiec - lipiec)

W tym miesiącu uczestnicy mieli za zadanie stworzyć mapę eredanu. Zwycięscą okazał się Arboris. Oto i jego cudowna praca ;)

http://img58.imageshack.u...age=7853ev9.jpg

Więcej takich robótek przyjacielu. Jestem pełien podziwu
_________________
 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2008-07-07, 20:37   

 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-07, 20:37   

Czuję się zawstydzony tym określeniem "cudowna"...
A tak na serio, to prac będzie więcej jak będą konkursy :mrgreen:
Całość mam nadzieję, że reszcie także się podoba.

To Faust:
Fauście, po przemyśleniu sprawy jednak nie wstawiłem Kamiennego Jaru, gdyz jest to mapa przed Wielką Wojną, a wtedy kupcy nie musieli się chować przed orkami w górach, więc wątpię, aby ów Jar wtedy istniał.

PS:
Ewentualne pytania proszę kierować do mnie, najlepiej na PW.
 
 
Chomik_Zaglady
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-07, 21:38   

Ogólnie jakaś taka uboga jest :/ . Dużo bieli, zdecydowanie zbyt dużo, do tego taki dobór barw niekoniecznie pasuje do mapy. Reasumując: Póki co jest git, może za jakiś czas wydasz wersję 1.1 ?
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-08, 11:22   

Wersja będzie, jak się trochę w grafice podćwiczę. O ile mi się uda, spróbuję wydać całość z charakterystycznymi znakami starości: podłoże pergaminowe, pożółkłe, wyraźne kontury i niewiele innych barw - tylko dla oznaczenia poszczególnych państw. Ale co ja tam będę mówił, jak mi się uda zrobić, to pokażę...
 
 
Argon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-08, 11:55   

Mapka bardzo mi się podoba, tylko gdzie są lokacje takie jak dawne miasto elfów Helfling, miasto krasnoludów (nie pamiętam nazwy) no i "Srebrne Góry"?
Mogłeś też gdzieś wpakować Czarny las i Bystre Jezioro, bo w kilku historiach było trochę o nich.

Ale ogólnie mi się podoba ;-)
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-08, 17:06   

Cóż, jak zapewne wiesz mnie od początku na tym forum nie ma, więc nie oczekuj ode mnie, że uwzględnię wszystkie elementy z dotychczasowych questów/historii. Poza tym nikt nie wspomniał, aby Bystre jezioro itd. na owej mapie umieścić, a według mojego rozumowania jak to mapa kontynentu nieprzywykła do ukazywania położenia jezior. Helfling, jako, że nie było omówione gdzie umieścić, jest na wyspie Istorach, a miasto krasnoludów, którego nawet ty nie pamiętasz nie było podane przy wymogach dla mapy. Pisało, że ich miasta mogą mieć nazwy dowolne. Również nazw łańcuchów górskich nie wstawiłem, gdyż mogłoby dojść do poważniejszych dyskusji na ten temat, a takowe imiona można jeszcze wstawić i ku temu nie ma najmniejszego problemu.
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-09-08, 12:45   

Wybierz nagrodę za wygranie konkursu:

1) receptura Krwawnika (patrz podręcznik)
2) receptura mikstury leczenia lekkich ran (patrz podręcznik)
3) poznanie jak pozyskiwać i wykorzystywać jad pająka średniej wielkości (patrz podręcznik)
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 18:19   

Cóż, chyba nic z tych nagród nie wykorzystam, ponieważ obecnie nie mam alchemii, ale jak już miałbym coś wybrać, to: "poznanie jak pozyskiwać i wykorzystywać jad pająka średniej wielkości" bym prosił.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13