Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Kury
Autor Wiadomość
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-30, 22:23   

No tylko nam dalej tego nie tłumacz... Za chwile będziesz chciał opisywać jak powstaje jako z różnych perspektyw, zrobisz jeszcze portfolio lub pokaz slajdów, którego i tak nikt nie zobaczy.

Dobra, to były żarty, a tak na serio to kury są zbyt poważnym tematem, aby wiązać je z jakimś tam ogródkiem.

Tak się zastanawiam jak widzą kury. Bo pewnie nie w kolorach. Może na czarno-biało, albo jeszcze inaczej...
 
 
REKLAMA 
No, ja też lubię dobrą zupę

Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Wysłany: 2008-06-30, 22:32   

 
 
Matiddd 
No, ja też lubię dobrą zupę



Dane w grze
Rasa: Elf
Miano: Ethiel Inglorion
Pełna KP

 
Pochwały: 3
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 966
Skąd: Sławno
Wysłany: 2008-06-30, 22:32   

JA sobie nie wyobrażam, jak one widzą. Bo oczy mają one po bokach, więc nie widzą tak, jak my. A kolory to one chyba widzą - skoro tak w ziemi mogą grzebać, to muszą mieć dobrze przystosowane oczy.
_________________
Pełne KP
 
 
 
Norbin
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-01, 18:26   

IMO one mogą widzieć sprawniej w innych aspektach. My przywiązujemy wagę do kolorów... Może oczy kur są wyczulone na inne bodźce, które są użyteczniejszy przy grzebaniu w ziemi. Prawdopodobnie mogą mieć tym samym lepszy wzrok i nawet jeśli nie widzą kolorowo nie są z tego powodu stratne.
 
 
Argon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-07, 13:08   

A nie dziwi was, dlaczego kury są ślepe po zmroku? Nawet jeśli jest w miarę jasno na dworze to w ogóle nic nie widzą. Mam u siebie na działce kury i robiłem na nich różne eksperymenty...ale nie bolesne, spoko ;)
Może jednak i widzą na czarno0biało. Wtedy by to tłumaczyło kurzą ślepotę.

mnie ciekawi coś innego. Mianowicie jak to się dzieje, że gdy Kogut dziobie kurkę w grzebień, ona znosi jajko...I po co to w ogóle robi??
 
 
Arboris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-10, 22:44   

Czemu by to ją tłumaczyło? Kurza ślepota jest spowodowana budową oka właśnie. Ludzie, którzy na nią chorują mają wadę wzroku, a mianowicie jak mi się wydaje nieumiejętność przystosowania rozwartości źrenicy do ilości dostępnego światła w otoczeniu.

Co do twojego pytania nie będę się wypowiadał, gdyż nie jestem specjalistą jak Józek z Chociul (nie wiem dokładnie jak się to pisze). Moje przypuszczenie jest takie, że kogut chce, by kura zniosła jajko, by mógł wypróbować swój nowy gąbkowy "bejsbol" na skorupce. Natomiast jeśli to by mu nie wyszło, to zawsze może tym jajkiem rzucić o przejeżdżające auto, zabrać zdezorientowanemu kierowcy portfel i wrzucić go na grzędę, zakładając tym samym Kurze Biuro Pożyczkowe nr. 136274... To jest tylko jeden z możliwych wariantów, ale jak mówię, zapytaj się pana Józka i poproś, może Ci pobudzacz zademonstruje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12