Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarnoksiężnik Darimatos
Autor Wiadomość
kastyl 
Administrator
Kastyl EoD Police



Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-06-09, 14:11   

Thor wszedł do komnat czarnoksiężnika. Trochę się pozmieniało, przybyło kilka lekkich zadrapań na płytkach, ale pentagram był cały czas nienaruszony.
- Witaj Darimatosie. To ja, Thor. Korzystam z zastępczego ciała. Mam do Ciebie kilka spraw, po pierwsze, muszę podziękować Ci za tamtą zbroję. Była wspaniała, tylko dzięki niej moje ciało jeszcze dało się poskładać. Ale niestety sama uległa zniszczeniu. Potrzebowałbym drugiej. Co jak co, ale zacząłem doceniać potęgę dobrego uzbrojenia. W zamian za to, mogę dostarczyć czegoś takiego. -
Tellan pokazał ząb wyrwany wcześniej z ciała demona.
- Było to częścią demona, z którym walczyłem ostatnio. Był on dziwnym połączeniem kilku gatunków, grzybów, ciała i roślin. Jego ciało, a raczej pozostałości, bada teraz Frank w swoim laboratorium. W tym zębie, a dokładniej w krysztale zatopionym w nim, jest zaklęte zaklęcie. Chyba "Tęcza", z tego co udało mi się ustalić. Jak Frank upora się z pozostałymi zębami to przyniosę ich więcej, jeśli będzie trzeba. -
_________________
"Ten, kto walczy z potworami, winien uważać, aby samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy na ciebie"
 
 
 
REKLAMA 
Namiestnik


Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Wysłany: 2013-06-09, 19:30   

_________________

 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-06-09, 19:30   

- Dobrze, dobrze. Cieszę się, że Ci się przydała. Też gratuluje Ci schwytania tego demona. Chociaż mogłeś wybrać inną metodę zamiast wykorzystywać ludzką kobietę jako transport.

- Co do zbroi to ode mnie już jej nie dostaniesz. Po prostu nie mam. Musisz się udać do Dzielnicy Tworzenia i kupić nową u płatnerza. Nie martw się. Twój jest całkiem potrzebny i możesz go używać jako formy zapłaty. Aczkolwiek myślę, że powinieneś sypnąć dodatkowo tymi pierścieniami, by kowal przyłożył się do roboty.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
kastyl 
Administrator
Kastyl EoD Police



Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-06-11, 23:36   

-Cóż, co do demona to nie ja go schwytałem, ale sama Raven. Powiedziała mi o nim i o tym kiedy mógł się do niej przyczepić dopiero po dostaniu się tutaj. A wyczułem go tuż przed przejściem i, szczerze mówiąc, całkowitym przypadkiem. Nie był on w stanie pohamować swoich emocji, co zostało chyba wzmocnione przez magię portalu. Dzięki temu go wyczułem. Ech, muszę się jeszcze sporo dowiedzieć na temat tych portali. -
Tellan miał już wychodzić, gdy nagle sobie coś przypomniał.
- A, właśnie, mam pytanie. Jest tutaj może jakaś bariera w której mógłbym poeksperymentować z Odłamkami? Nie chcę, aby jakiemuś przechodniowi coś się stało.
I jeszcze takie pytanie. Kiedyś byłem magiem, władałem magią iluzji i ognia, ale prawdopodobnie przez Błysk straciłem swoją moc. Choć dalej, dzięki możliwości kontroli nad swoją duszą, mogę ją po części kontrolować. Masz może jakiś pomysł dlaczego straciłem moc? -
Thor przez chwilę rozmawiał na ten temat z Czarnoksiężnikem, po czym doszedł do pewnego wniosku.
- Może być dlatego, że Świt zniszczył moje źródło mocy? Jak myślisz? Słyszałeś kiedyś o kimś w podobnej sytuacji? -
_________________
"Ten, kto walczy z potworami, winien uważać, aby samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy na ciebie"
 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-06-15, 08:29   

Darimatos zamyślił się pocierając kciukiem brodę.

- Tak. Dosyć prawdopodobna historia. Świt był wybuchem czystej, chaotycznej magii. Możliwe, że przez jego wpływ uszkodzone zostały naturalne źródła many. W taki sposób, że albo wyparowały, albo zmieniły swoją naturę tak, że nie można więcej pobierać z nich many. Nie badaliśmy nigdy tej opcji. Nie była właściwie potrzebna. Świadomi zachowali całą swoją magię, gdyż magowie albo umarli wcześniej niż wybuch albo byli tak blisko epicentrum, że zabiła ich sama energia magiczna w postaci ciepła czy fali uderzeniowej, a nie samo promieniowanie. Dlatego obecni Świadomi, a także nowonarodzeni zachowali swoją magię.

Czarnoksiężnik popatrzył na Tellana.

- Ty jednak to inna sprawa. Znalazłeś się tak daleko od wybuchu, że zabiło Cię promieniowanie, i to ono także przywołało Cię do życia. To oddziaływanie Świtu musiało stłumić Twoją magię, ale nie do końca, gdyż wyczuwam w Tobie na tyle silną moc, że na pewno jesteś w stanie np. czytać magiczną energię czy rzucać zaklęcia z wcześniej przygotowanych zwojów.

Darimatos znowu potarł swoją brodę.

- Właściwie moglibyśmy spróbować obudzić w Tobie magię...

***

- Tak. Jest takie miejsce. Wiele Nowonarodzonych ćwiczy tutaj w tamtym miejscu. Jest to sfera treningowa stworzona z magii. Wnętrze jest całkowicie izolowane od zewnątrz. Znajdziesz to miejsce o tam, zwie się ono SFERĄ IZOLACJI
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
kastyl 
Administrator
Kastyl EoD Police



Dane w grze
Rasa: Nieumarły
Miano: Thor (Tellan Varjo)
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 735
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-06-16, 15:59   

Thor zainteresował się.
- Mówisz, że jest szansa na to, żeby odzyskał swoje moce magiczne? Możesz mi opowiedzieć więcej? Pewnie potrzebny będzie do tego jakiś magiczny rytuał. Choć w sumie mam trochę inną teorię, odnośnie mojej magii. Kiedy wychodzę z ciała do planu duchowego, inne dusze widzę jako ogniki umieszczone w ciałach. Natomiast jeśli spojrzę na siebie, widzę jakbym dalej zachowywał swoją postać w świecie eterycznym. Chodzi mi o to, że dalej mam ręce, nogi ciało. Nie jestem tylko ognikiem. Być może moja moc nie została zapieczętowana, ale raczej... zmieniona, zmodyfikowana.
Umarłem na długo przed błyskiem i też miałem tą umiejętność, ale nigdy nie przypominam sobie, abym widział swoje ręce lub nogi w świecie duchowym. Może moją moc trzeba nie "uwolnić", a "obudzić".
Byłem wtedy pod wpływem -
Tellan wzdrygnął się na to wspomnienie
- "kontraktu" z demonem, być może jego moc utrzymała mnie w świecie żyjących i spowodowała te anomalie. Moi towarzysze umarli niemal natychmiast, ja pamiętam jeszcze kilka chwil z momentu samego Błysku. Musiałbym to jeszcze dokładniej zbadać, ale na razie muszę udać się do świata żywych i opowiedzieć co się zdarzyło Cesarzowej ludzi.
Jeśli byś mógł, proszę poszukaj czegoś w tym temacie. Jeśli będziesz czegoś potrzebować, znajdę to dla Ciebie, jak tylko wrócę ze świata żywych. -
Thor poczekał na odpowiedź, pożegnał się i ruszył w stronę Laboratoriów Alchemicznych.
_________________
"Ten, kto walczy z potworami, winien uważać, aby samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy na ciebie"
 
 
 
Faust272 
Namiestnik


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2598
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-06-19, 15:46   

- Nie ma sensu wchodzić w szczegóły. Najważniejsze jest jednak to, że można jakoś powiązać Twoje moce z innym źródłem. Możesz wybrać co chcesz. Manę, żywioły, energię własnego ciała, albo, co zalecałbym, wykorzystywać Odłamki Dusz.

- Dzięki odpowiednim rytuałom, myślę, moi koledzy magowie mogliby uwolnić Twoją moc i spowodować, by można było zasilić ją Odłamkami Dusz. Zresztą to najłatwiejszy też dla nas sposób. Odłamki sa dla Świadomych praktycznie wszystkim.
_________________
Avenker: budze nimfę
Vanilla: Nimfa udaje przyjacielską.
Avenker: co to znaczy udaje?
Vanilla: Nimfa uwodzi cię i odbiea ci RZUT OSZCZEPEM
Avenker: a to szmata
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Wyciągasz drąga z torby
Vanilla: Nimfa za ten czas uwodzi cię i odbiera ci eliksir ślepoty
Avenker: wale ją drągiem
Vanilla: Nimfa teleportuje się.
Avenker: a to szmata




 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13