Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Haluna
Autor Wiadomość
Debowy_Mocny 
Władca Puszek



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Enderus
Pełna KP

 
Wiek: 32
Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 535
Skąd: Słupsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-02-02, 02:16   

Enderus dość negatywnie przyjął spojrzenie karczmarza, jednak wolał tego nie okazywać. Usłyszał potem odpowiedź od karczmarza.

Czyli jednak sporo się zmieniło. Akila zniknęła poprostu. Czyli nie ma co nawet kombinować jak się tam dostać... narazie. Jednak nie można wykluczyć, że necrimnius może się chować wszędzie, nawet w ruinach akilli. Póki co to polowanie na lisza musi poczekać. Pomimo że mam inżynierię, dopóki nie skonstruuje czegoś więcej niż to co mam, to nie mam szans z tym Nieumarłym

Wojownik-inżynier wziął wodę co barman podał, wziął parę łyków. Po czym Najpierw wyciągnął pojemnik na wodę pitną, nalał wody do pełna, pojemnik spowrotem schował do skrytki. Zostało jeszcze pół litra wody. Zatem Enderus wyciągnął spod płytki która była na obojczyku dość grubą rurkę która była połączona z pojemnikiem na wodę przeznaczonej do wytworzenia pary która po naciśnięciu odpowiedniego przycisku wydobywała się z ozdobnych smoczych głów na jego naramiennikach. Przez rurkę wlał pozostałą wodę. Rurkę schował spowrotem pod płytkę.
No to mam zapasy wody na drogę i na potencjalny pokazik.
Enderus oddał zdziwionemu lekko barmanowi butelki. Położył na ladzie zapłatę w postaci 3 sztuk żelaza.
No to dziękuję za pogawędkę. Miłego dnia życzę
Enderus poszedł dalej zwiedzać kopalnie.
_________________
Słowa Enderusa
Myśli Enderusa

HIT MUZYCZNY XXI WIEKU!!!!!!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12